Listopadowe propozycje serialowe Polsat JimJam
17/10/2016Autor: MN
Listopadowe propozycje serialowe Polsat JimJam
W listopadzie na antenie Polsat JimJiam zadebiutuje „My Little Pony: Przyjaźń to magia”, obsypany nagrodami serial animowany opowiadający o losach sześciu kucyków mieszkających w magicznej krainie zwanej Equestrią. Ponadto na antenę powróci serial „Hello Kitty – Leśny Zakątek”.

Twilight Sparkle spędza całe dnie z nosem w książkach – jest zdeterminowana, by poznać wszystkie tajniki magii. Jednak jej nauczycielka, księżniczka Celestia, pragnie, by oderwała się na chwilę od nauki i nawiązała jakieś przyjaźnie. Wysyła więc swoją uczennicę do Ponyville – uroczego miasteczka, w którym Twilight poznaje zadziorną Rainbow Dash, chorobliwie nieśmiałą Fluttershy, wielbicielkę mody Rarity, serdeczną Applejack i rozbrykaną Pinkie Pie. Każdy z kucyków posiada wyjątkowy talent. Rainbow Dash odpowiada za pogodę, Rarity ma doskonałe wyczucie stylu, Fluttershy jest opiekuńcza i potrafi jednoczyć sobie inne stworzenia, Pinkie Pie jest bardzo rozrywkowa i lubi organizować przyjęcia, a Applejack nie boi się ciężkiej pracy i pomaga w prowadzeniu rodzinnej farmy. Pierwsze spotkanie Twilight z kucykami nie należy do najbardziej udanych, jednak zwrot akcji sprawi, że będzie musiała poprosić o pomoc swe nowe znajome. W ten sposób zawiązuje się między nimi nić przyjaźni i zdumiona Twilight wkrótce stwierdzi, że rzeczywiście – to uczucie można porównać do prawdziwej magii. W każdym odcinku kucyki zostają postawione przed jakimś problemem. Rozwiązując go, bohaterki – a wraz z nimi dzieci przed telewizorami – uczą się właściwych i wartościowych postaw oraz poznają siłę współpracy i kompromisu. Wiele odcinków poświęconych jest także zagadnieniu tolerancji. Każda historia wzbogacona jest również o elementy humorystyczne, które każde dziecko wprawią w dobry nastrój.

„My Little Pony: Przyjaźń to magia”: od 1 listopada od poniedziałku do piątku o 07:50, 10:00 (po trzy odcinki), 12:55, 16:55 oraz 20:25. Maratony w soboty i niedziele od 10:00.

Bohaterami serii „Hello Kitty – Leśny Zakątek”, obok samej Kitty, są piekarz Cynamonek, akordeonistka Melodyjka, wynalazca Pompompurin i niegrzeczny pingwinek Marudek. Ich przygody nigdy się nie kończą, bo bohaterowie mają mnóstwo twórczych pomysłów. Niezwykłe wykorzystanie huśtawki, zrobiony z ciasta balon na ogrzane powietrze, łowienie gwiazd i słodkie drzewa — to tylko przykłady tego, czego możemy się spodziewać.

„Hello Kitty – Leśny Zakątek”: od poniedziałku do piątku o 08:15, 13:20 oraz 20:50. W weekendy o 12:30 i 20:50.
Tagi: #polsat jimjam #my little pony #hello kitty leśny zakątek #serial animowany 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz powrót "Idola"?

Dobrze

Źle

Nie wiem, nie oglądam

Kalendarium

2 marca
• Wieczór z Gwiazdami Telewizji Polsat
16 marca
• Raport Cyfrowego Polsatu za 2016 rok

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy