Polsat JimJam z 4. premierami filmowymi w listopadzie. Co zobaczą najmłodsi widzowie?
14/10/2016Autor: MN
Polsat JimJam z 4. premierami filmowymi w listopadzie. Co zobaczą najmłodsi widzowie?
W listopadzie Polsat JimJam zaprezentuje aż 4 nowości filmowe. Pierwszą premierą będzie „Mały Houdini”, opowieść o młodym magiku. Stacja pokaże też filmy: „Chip w krainie atomów”, „Woodlisie w obronie lasu” oraz „Flipper i Lopaka”.

„Mały Houdini”, w niedzielę, 6 listopada o 08:30 oraz w sobotę, 12 listopada o 08:30
Harry ma 12 lat i od dziecka marzy o tym, aby zostać magikiem. Niestety Appleton, małe miasteczko w rejonie Wielkich Jezior, nie jest najlepszym miejscem na realizację takich marzeń. Harry uparcie ćwiczy w stodole, ale zdaje sobie sprawę, jak trudno będzie osiągnąć zamierzony cel. Burmistrz Nowego Jorku organizuje wielkie zawody, ale żeby w nich wystąpić, trzeba być zarejestrowanym jako iluzjonista. Na szczęście, z pomocą przychodzi Harry’emu ojciec, który również jest magikiem.

„Chip w krainie atomów”, w niedzielę, 20 i 26 listopada o 08:30
Po nieudanym eksperymencie doktor No, zły naukowiec marzący o władzy nad światem, zostaje przeniesiony przez promień z akceleratora cząstek do rzeczywistości atomów (czyli Mikroświata). Razem z nim trafia tam dziewięcioletni chłopiec o imieniu Chip. Nowymi przyjaciółmi Chipa zostają Merc (atom rtęci), Fer (atom żelaza) i Hydro (atom wodoru). Wspólnie starają się pokrzyżować plany szalonego doktora No i wrócić do domu.

„Woodlisie w obronie lasu”, w niedzielę, 19 listopada o 08:30
Poznajcie Woodlisie. Są zabawne, szybkie i futrzaste, a na dodatek muszą uratować swój las przed niszczącymi go ludźmi. To niełatwe zadanie, jeśli jest się niewiele większym od wiewiórki. Ciekawski NineEyes, nieustraszony FireHead i łagodny SevenPoints to psotne stworzenia kierujące się dwiema podstawowymi zasadami:

1. Nie dać się zobaczyć ludziom.
2. Nie dać się zobaczyć ludziom zwłaszcza wtedy, kiedy kradnie się im jedzenie albo sabotuje ich plany.

Ale kiedy Mia i jej kochający przyrodę tata Wellie przejmują zrujnowany kemping, zaczynają się problemy: zjawiają się śmiecący turyści, chciwi deweloperzy i pewien wyjątkowo wredny kot, który najchętniej schrupałby Woodlisie.

„Flipper i Lopaka”, w niedzielę, 27 listopada o 08:30
Iloka, spokojna wyspa na Morzach Południowych, zostaje zaatakowana przez piratów, którzy poszukują zaginionej figurki o ogromnej wartości. Mówi się, że figurka ma magiczną moc: drzemie w niej potęga trójzębu Neptuna. Dawno temu przodkowie dzisiejszych mieszkańców wyspy poświęcili ją, aby powstrzymać straszliwe morskie potwory. Jeśli figurka zostanie skradziona, Iloka znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie. Na szczęście Flipper i Lopaka mają już plan odparcia piratów.
Tagi: #polsat jimjam #film #film animowany #animacja #dzieci 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz powrót "Idola"?

Dobrze

Źle

Nie wiem, nie oglądam

Kalendarium

2 marca
• Wieczór z Gwiazdami Telewizji Polsat
16 marca
• Raport Cyfrowego Polsatu za 2016 rok

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy