CI Polsat produkuje serial paradokumentalny o nawiedzonych domach
11/10/2016Autor: MN
CI Polsat produkuje serial paradokumentalny o nawiedzonych domach
CI Polsat realizuje nowy serial paradokumentalny poświęcony zjawiskom paranormalnym – „W moim domu straszy”, który na antenie zadebiutuje w środę, 19 października. To pierwsza lokalna produkcja kanału poświęcona tematyce zjawisk nadprzyrodzonych. Partnerem redakcyjnym serialu jest „Super Express”.

Często można spotkać się ze stwierdzeniem, że dom „ma duszę”. Czasami jednak zdarza się, że w domu jest o tę jedną lub dwie dusze za dużo. Bohaterowie serialu „W moim domu straszy” to ludzie różnych profesji, w różnym wieku, wywodzący się z różnych środowisk, których łączy jedno: doświadczyli istnienia zjawisk paranormalnych. Czasami doświadczali wizji, w innych przypadkach odczucia były wręcz fizyczne i pozostawiły po sobie trwały ślad. Mieszkańcy każdego z domów opowiadają, co im się przytrafiło, a także poszukują odpowiedzi, dlaczego miejsca, w których się znaleźli, były nawiedzone.

To już czwarta seria lokalnie wyprodukowana przez kanał CI Polsat w ciągu ostatnich 2 lat. Partnerem redakcyjnym „W moim domu straszy” jest dziennik „Super Express”. Marcin Kowalczyk, zastępca redaktora naczelnego, w każdym odcinku wprowadzi widzów w świat zjawisk niewyjaśnionych. Dodatkowo na zlecenie telewizji CI Polsat instytut badawczy SW Research przygotował badanie „Zjawiska nadprzyrodzone oczami Polaków” – pierwsza tego typu analiza w Polsce. Premierze serialu towarzyszy kampania marketingowa obejmująca: prasę oraz media społecznościowe.Za realizację „W moim domu straszy” odpowiada Wit Dziki, a ze strony A+E Networks Poland producentem nadzorującym jest Agnieszka Kubiak, head of content and marketing. Wit Dziki, producent i reżyser serialu, mówi, że teoretycznie format, jakim jest paradokument, funkcjonuje u nas od dawna, ale w tym wydaniu będzie wyglądał zupełnie inaczej. Wyróżnikiem tego serialu będą zdjęcia, a każdy odcinek, każda z opowiadanych historii będzie miała zupełnie inny klimat.

Premiera pierwszego odcinka „W moim domu straszy” odbędzie się w środę, 19 października o godz. 22:00 na antenie CI Polsat. W tym odcinku poznamy Ingę, kobietę, która swoje życie poświęciła pracy w korporacji. Kiedy ominął ją wymarzony awans, przeżyła załamanie nerwowe i zdecydowała wyprowadzić się z miasta. Za odłożone pieniądze kupiła dom pod Warszawą. W przeprowadzce pomagał jej Janusz, kolega z pracy, z którym łączyło ją jednak coś więcej niż tylko relacje zawodowe. Jednak z każdą kolejną chwilą spędzaną w tym miejscu niepokój Ingi rósł, a ona sama zaczęła odczuwać w domu dziwną obecność. Po kilkunastu dniach wspólnie z Januszem przekonała się, że w tym domu, oprócz nich, są jeszcze inni mieszkańcy…
Tagi: #ci polsat #w moim domu straszy #serial paradokumentalny 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz powrót "Idola"?

Dobrze

Źle

Nie wiem, nie oglądam

Kalendarium

2 marca
• Wieczór z Gwiazdami Telewizji Polsat
16 marca
• Raport Cyfrowego Polsatu za 2016 rok

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy