Jest już nowa wersja IPLI na Androida. Można pobierać wideo
15/09/2016Autor: MN
Ipla
Cyfrowy Polsat wprowadził nową wersję IPLI dla systemu operacyjnego Android. W Google Play dostępna jest już nowa wersja aplikacji, a w niej możliwość pobierania wybranych materiałów VOD na tablety i smartfony oraz odtwarzania ich bez dostępu do Internetu. Już wcześniej taką możliwość otrzymali użytkownicy systemu iOS.

Wśród materiałów dostępnych do pobrania znajdują się obecnie m.in. znane seriale i programy rozrywkowe z najnowszej jesiennej ramówki Telewizji Polsat oraz archiwalne odcinki najciekawszych i najczęściej oglądanych w IPLI seriali Polsatu, filmy dla najmłodszych, filmy fabularne i telenowele.

Aby pobrać bezpłatne materiały, trzeba posiadać pakiet IPLA EXTRA, który umożliwia jednocześnie oglądanie wideo bez reklam. Z kolei, aby pobrać filmy i seriale dostępne w pakietach IPLA FILMY I SERIALE oraz IPLA DZIECI, poza tymi pakietami trzeba mieć wykupiony pakiet IPLA EXTRA. Użytkownicy korzystający z najnowszych wersji aplikacji IPLA za granicą będą mogli pobrać popularne propozycje Telewizji Polsat, wykupując pakiet IPLA WORLD.

Biblioteka materiałów z prawem do czasowego ich zapisu będzie sukcesywnie poszerzana o nowe pozycje.

Nowa wersja aplikacji IPLA na Androida wprowadza także dodatkowe funkcje. W większości seriali Telewizji Polsat dostępne są napisy. Pojawiła się też możliwość przełączania kanałów TV podczas oglądania jednego z nich. Wprowadzono ponadto funkcję „odłożenia” materiału do listy Obejrzyj później.

IPLA na Androida
IPLA na Androida
foto: Cyfrowy Polsat
Tagi: #ipla #android 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz powrót "Idola"?

Dobrze

Źle

Nie wiem, nie oglądam

Kalendarium

2 marca
• Wieczór z Gwiazdami Telewizji Polsat
16 marca
• Raport Cyfrowego Polsatu za 2016 rok

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy