Premierowy początek jesieni w Polsat JimJam. 4 nowości
11/08/2016Autor: MN
Polsat Jim Jam
We wrześniu na antenie Polsat JimJam zadebiutują aż 4 nowe propozycje programowe. Jedną z nowości będzie polski program „Klub Małego Kucharza”. Oprócz niego na antenie pojawią się również seriale „Dinopociąg” oraz „YaYa i Zouk”, a także film animowany „Jasper”.

„Klub Małego Kucharza”, w dni powszednie o 08:30, 12:20 i 17:50 oraz w weekendy o 08:00, 12:25 i 17:50
Przeczytaj więcej na ten temat.

„Dinopociąg”, w dni powszednie o 08:35, 12:50, 16:00 i 19:55 oraz w weekendy o 13:55, 17:20 i 19:55
„Dinopociąg” to gratka dla wszystkich maluchów zafascynowanych dinozaurami i pociągami. Ta innowacyjna seria stworzona w niezwykłej animacji komputerowej przez The Jim Henson Company (twórcy „Muppetów”) zachęca małych widzów do naukowego myślenia i uczy podstaw nauk przyrodniczych, historii naturalnej i paleontologii. Mały Tyrannosaurus Rex o imieniu Bratek, wraz z przybraną rodziną pteranodonów, wyruszają w niezwykłe podróże Dinopociągiem, podczas których poznają wszystkie gatunki dinozaurów żyjących w różnych erach i uczą się nowych faktów o tych fascynujących stworzeniach. „Dinopociąg” to niezwykle popularna seria na całym świecie, którą zafascynowały się zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Produkcja zdobyła nagrodę „Parents Choice Award”.

„YaYa i Zouk”, od poniedziałku do piątku o 08:05 i 11:55
Przepełniona optymizmem i dobrym humorem seria przedstawia perypetie dwójki dzieciaków o imionach YaYa i Zouk, które bawią się w realnym i wyimaginowanym świecie, stale przechodząc z jednego do drugiego. Bohaterom towarzyszą ich zabawki, które ożywają. Starsza siostra YaYa i jej mały, ciekawy wszystkiego brat Zouk uwielbiają wspólnie podróżować do zwariowanych, wymyślonych światów, czy to statkiem kosmicznym prosto przez lustro, czy też w głąb lasu znajdującego się z tyłu szafy.

„Dinopociąg” oraz „YaYa i Zouk”
„Dinopociąg” oraz „YaYa i Zouk”
foto: Polsat JimJam


„Jasper”, premiera w sobotę, 25 września o 08:30
Jasper i Junior, dwaj bracia-pingwiny przeżywają niezwykłe przygody pomiędzy kolorowym, portowym miastem, a pokrytymi lodem terenami wokół bieguna południowego. Z pomocą dziewięcioletniej Emmy bracia ratują jajka rzadko spotykanego gatunku ptaka o nazwie Kakapo z rąk szalonego Dr Blocka. Jasper i jego towarzysz podróżują na półkulę północną, na „sam koniec świata”, a dramatyczne poszukiwania skradzionych jaj okazują się być tylko małą częścią dużo większego planu, w którym Dr Block, podejrzany producent popularnego napoju dla dzieci, odgrywa główną rolę.
Tagi: #polsat jimjam #nowość #jesień 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy program "Wyspa przetrwania" odniesie sukces?

Tak

Nie

Trudno powiedzieć

Kalendarium

16 kwietnia
Żarty się skończyły, program kabaretu Paranienormlani w Polsacie
30 kwietnia
• XI Płocka Noc Kabaretowa na żywo w Telewizji Polsat

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy