Znamy zwycięzców piątej edycji "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie
13/05/2016Autor: MN
Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke wygrali piątą edycję emitowanego w Polsacie show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W finale pokonali aktorkę Elżbietę Romanowską i Rafała Maseraka. W nagrodę otrzymali Kryształową Kulę oraz 100 tys. zł dla gwiazdy i 50 tys. dla tancerza.

Anna Karczmarczyk na małym ekranie zadebiutowała w 2003 roku w serialu „Na Wspólnej”. Fani znają ją również z ról w serialach „M jak Miłość”, „Hotelu 52” czy w „Na dobre i na złe”, gdzie od 2013 roku wciela się w postać doktor Oli Pietrzak. Wśród produkcji kinowych mogliśmy ją oglądać w roli Wiki w „Kochanie, chyba Cię zabiłem” (2014), Anki w „Chce się żyć” (2013), Młodej w „Weekendzie” (2011) czy Alicji w „Galeriankach” (2009). Za tę ostatnią rolę zebrała mnóstwo pozytywnych komentarzy i otrzymała dwie ważne indywidualne nagrody: za debiut aktorski na festiwalu „Młodzi i Film” w Koszalinie i za najlepszą rolę kobiecą na Festiwalu Młodego Kina Wschodnioeuropejskiego w Cottbus. Za „Galerianki” nominowana była także do Złotych Kaczek.

„Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami” produkuje firma Rochstar. W jury zasiadają: Iwona Pavlović, Beata Tyszkiewicz, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. Program prowadzą Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. Pierwszą edycję w Polsacie wygrali Aneta Zając i Stefano Terrazzino, drugą Agnieszka Sienkiewicz również w parze ze Stefano Terrazzino, trzecią Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska, a czwartą Ewelina Lisowska i Tomasz Barański.

Jesienią zobaczymy szóstą edycję show.
Tagi: #polsat #taniec z gwiazdami #dancing with the stars #taniec #kryształowa kula 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy "Idol" powinien być kontynuowany?

Tak, ale w inny dzień tygodnia

Nie, powrót programu jest nieudany

Nie mam zdania

Kalendarium

30 kwietnia
• XI Płocka Noc Kabaretowa na żywo w Telewizji Polsat

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy