Kwiecień w CI Polsat
11/04/2016Autor: PC
CI Polsat
W kwietniu na kanale CI Polsat pojawi się kilka premierowych serii - eksperyment społeczny "60 dni w więzieniu", jak również seria o rodzinie, nad którą wisi wieloletnia klątwa.

"60 dni w więzieniu" - premiera w poniedziałki od 18 kwietnia o godz. 22:00 (w kolejne poniedziałki o 23:00)

To oryginalny serial dokumentalny, który jednocześnie jest pewnego rodzaju eksperymentem społecznym, w którym siedmioro niewinnych uczestników trafia na 60 dni do więzienia w Jeffersonville. Powód jest prosty – władze placówki chcą zrozumieć problemy, z jakim się borykają i dowiedzieć się, co naprawdę dzieje się za kratkami. Z racji niedawnych działań o charakterze korupcyjnym, do jakich doszło w więzieniu, szeryf Jamey Noel opracował program, w ramach którego siedmioro uczestników spędzi wśród osadzonych 60 dni, nie zdradzając swojej tajemnicy ani strażnikom, ani współwięźniom, ani personelowi. „60 dni w więzieniu" w szczery sposób ukazuje życie za kratkami, widziane oczami osób, które nigdy nie zostały skazane ani nie odsiadywały wyroku.

"Rodzinna klątwa" - środy o 22:00

Rodzinna klątwa przypomina najstarszą i najpopularniejszą amerykańską opowieść o duchach. W początkach XIX wieku właściciel ziemski z Tennessee John Bell podobno zabił niejaką Kate Batts. Ta zza grobu przeklęła jego potomków: w każdym pokoleniu pierworodny syn miał popaść w obłęd albo przedwcześnie umrzeć. Potwierdziło się to pięciokrotnie, a aktualny potomek Johna Bella w prostej linii, John Ceallach, ma 14-letniego syna, który też jest najstarszym mężczyzną w swoim pokoleniu i może być następną ofiarą. Serial opowiada o tym, jak John próbuje odwrócić klątwę i ocalić syna.

"48 godzin" - wtorki i piątki o 20:00

W medycynie liczy się „decydująca godzina", a w kryminalistyce – „pierwsze 48 godzin". 48 godzin to program przedstawiający pracę detektywów z wydziału zabójstw, którzy walczą z czasem w tym decydującym okresie tuż po zgłoszeniu przestępstwa. W godzinnych odcinkach przyglądamy się kilku zespołom rozwiązującym najróżniejsze sprawy. A zegar cały czas tyka...

"Brytyjskie tabu" - seria 5, wtorki o 23:00

Kanał CI Polsat po raz piąty przedstawia autentyczne historie kryminalne, które w ostatnich latach wstrząsnęły Wielką Brytanią i były szeroko relacjonowane w brytyjskich mediach. Brytyjskie tabu to opowieści chwilami tak szokujące i niezwykłe, że aż trudno w nie uwierzyć. Każdy odcinek koncentruje się na ofiarach i rodzinach, których życie zostało nieodwracalnie zniszczone wskutek straszliwego aktu przemocy. W piątej serii Brytyjskich tabu przyjrzymy się bliżej m.in. sprawie Rany Faruqui, Kamrana Rose'ego, Ceri-Ann Morgan, Nicole Waterhouse, Melissy Crook i jej rodziny, Gemmy Hayter, Mary Craig oraz Christine i Shanii Chambers.
Tagi: #ci polsat 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz powrót "Idola"?

Dobrze

Źle

Nie wiem, nie oglądam

Kalendarium

2 marca
• Wieczór z Gwiazdami Telewizji Polsat
16 marca
• Raport Cyfrowego Polsatu za 2016 rok

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy