KRRiT jeszcze nie wie, kiedy zajmie się Super Polsatem. "Wniosek wpłynął"
08/03/2016Autor: MN
Polsat Sport News
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nie zdecydowała, kiedy rozpatrzy wniosek Telewizji Polsat o zmianę nazwy i charakteru programu Polsat Sport News. Nadawca chce zmienić nazwę stacji na Super Polsat, a tematykę ze sportowej na kanał wyspecjalizowany dla osób niepełnosprawnych, przystosowany do odbiorców z dysfunkcją narządu wzroku i słuchu.

Joanna Kryńska z zespołu rzecznika prasowego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji potwierdziła nam wpłynięcie wniosku Telewizji Polsat o zmianę nazwy i charakteru stacji Polsat Sport News. Dodała jednak, że nie jest jeszcze znana data rozpatrzenia sprawy. Super Polsat będzie pokazywał nie tylko sport, ale także filmy i seriale.

Polsat Sport News nadaje na drugim multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej, na platformach satelitarnych, w IPLI oraz w sieciach kablowych. Pokazuje transmisje sportowe oraz informacje i publicystykę sportową. Według danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych w raporcie rocznym Cyfrowego Polsatu, w 2015 roku Polsat Sport News miał 0,44% udziałów w rynku w grupie 16-49 (51,72% więcej niż rok wcześniej).
Tagi: #polsat sport news #super polsat #krrit 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz powrót "Idola"?

Dobrze

Źle

Nie wiem, nie oglądam

Kalendarium

2 marca
• Wieczór z Gwiazdami Telewizji Polsat
16 marca
• Raport Cyfrowego Polsatu za 2016 rok

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy