Trzy spoty promują V edycję "Tańca z gwiazdami" [wideo]
25/02/2016Autor: arturoo
Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
Telewizja Polsat przedstawiła kolejny spot promujący nadchodzącą V edycję programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Gwiazdy w trakcie tańca są obsypywane konfetti. W tle słyszymy przebój „I Wanna Dance With Somebody”. Jest to trzeci spot promujący tę edycję programu.

Wcześniej Telewizja Polsat zaprezentowała spot, w którym to gwiazdy obsypują się kolorową farbą w proszku. Z kolei w drugim spocie widzimy gwiazdy, tancerzy i prowadzącego program Krzysztofa Ibisza, który trzyma Kryształową Kulę.


Spot nr 3


Spot nr 2


Spot nr 1


W piątej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w Telewizji Polsat zobaczymy: Elżbietę Romanowską z Rafałem Maserakiem, Izu Ugonoha z Hanną Ĺťudziewicz, Joannę Opozdę z Kamilem Kuroczko, Andrzeja Krzywego z Magdaleną Soszyńską, Annę Karczmarczyk i debiutującego w programie utytułowanego tancerza Jacka Jeschke, Kasię Stankiewicz z Tomkiem Barańskim, Rafała Jonkisza i Walerije Ĺťurawlewą, Waldemara Błaszczyka i Ninę Tyrkę, Nikodema Rozbickiego z Agnieszką Kaczorowską, Julię Wróblewską z Janem Klimentem, a także Dorota Chotecką-Pazurę i Roberta Kochanka.

Piątą edycję poprowadzą Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna, która zastąpiła na tym miejscu Annę Głogowską. Za stołem jurorskim bez zmian zobaczymy: Beatę Tyszkiewicz, Iwonę Pavlović, Andrzeja Grabowskiego i Michała Malitowskiego.

V edycja „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” od 4 marca w piątki o 20:05.
Tagi: #taniec z gwiazdami #spot #wiosna #show #krzysztof ibisz 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz powrót "Idola"?

Dobrze

Źle

Nie wiem, nie oglądam

Kalendarium

2 marca
• Wieczór z Gwiazdami Telewizji Polsat
16 marca
• Raport Cyfrowego Polsatu za 2016 rok

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy