Marzec w CI Polsat
25/02/2016Autor: PC
CI Polsat
Na marzec kryminalny CI Polsat przygotował kilkadziesiąt nowych odcinków popularnych serii, w tym nowość „Porwali nam dziecko”, historie rodzin, którym udało się odnaleĹşć porwane dzieci.

„Brytyjskie tabu”, seria 5, wtorki od 1 marca o 23:00
Kanał CI Polsat po raz piąty przedstawia autentyczne historie kryminalne, które w ostatnich latach wstrząsnęły Wielką Brytanią i były szeroko relacjonowane w brytyjskich mediach. „Brytyjskie tabu” to opowieści chwilami tak szokujące i niezwykłe, że aż trudno w nie uwierzyć. Każdy odcinek koncentruje się na ofiarach i rodzinach, których życie zostało nieodwracalnie zniszczone wskutek straszliwego aktu przemocy. W piątej serii „Brytyjskich tabu” przyjrzymy się bliżej m.in. sprawie Rany Faruqui, Kamrana Rose'ego, Ceri-Ann Morgan, Nicole Waterhouse, Melissy Crook i jej rodziny, Gemmy Hayter, Mary Craig oraz Christine i Shanii Chambers.

„Porwali nam dziecko”, poniedziałki od 21 marca o 21:00
Każdy odcinek „Porwali nam dziecko” to jedna historia opowiedziana przez ofiarę porwania oraz jej rodzinę i śledczych, którzy niestrudzenie poszukiwali uprowadzonego dziecka. Widzowie mają okazję posłuchać o gorączkowych działaniach podejmowanych przez rodziców i ich współpracy z organami ścigania w tych dramatycznych chwilach. Poprzez relacje z pierwszej ręki, materiały archiwalne i wierne rekonstrukcje wydarzeń dowiadują się, jak zdołano odzyskać porwane dziecko i złapać sprawcę. W finale każdego odcinka następuje emocjonalne spotkanie dorosłej już dziś ofiary z osobą, która najbardziej przyczyniła się do jej uwolnienia.

„Bestie w ludzkiej skórze”, seria 3, poniedziałki o 22:00
Brutalna prawda o współczesnej policji jest taka, że mimo wszystkich testów DNA, profilowania i rozbudowanego monitoringu wciąż bardzo trudne złapać mordercę. Ktoś, kto zabija przypadkowe osoby tylko dlatego, że go to pociąga, może umknąć nawet najwszechstronniej wyszkolonym i najlepiej wyposażonym śledczym. Na szczęście mordercy zwykle popełniają błędy. „Bestie w ludzkiej skórze” to cykl poświęcony najbardziej przerażającym mordercom grasującym w Europie, których ostatecznie udało się schwytać. To opowieść o szokujących zbrodniach i głupich błędach, które zadają kłam stereotypowi genialnego przestępcy i pokazują, że najbardziej nieludzkie zbrodnie popełniają ludzie bardzo zwyczajni.

„Prawdziwe psy” i „Taśmy grozy”, czwartki od 22:00
W tym miesiącu kanał CI Polsat przedstawia dwa polskie cykle o tematyce kryminalnej: „Prawdziwe psy” w reżyserii Patryka Vegi oraz „Taśmy grozy”, w których oglądamy autentycznych policjantów, głównie z wydziałów dochodzeniowych. Przez ukryte kamery bądĹş lustra weneckie przyglądamy się ich codziennej pracy: ściganiu przestępców, śledztwom i zapobieganiu przestępczości. To historie przestępstw, które odbiły się w Polsce głośnym echem.
Tagi: #ci polsat 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy program "Wyspa przetrwania" odniesie sukces?

Tak

Nie

Trudno powiedzieć

Kalendarium

16 kwietnia
Żarty się skończyły, program kabaretu Paranienormlani w Polsacie
30 kwietnia
• XI Płocka Noc Kabaretowa na żywo w Telewizji Polsat

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy