Oto uczestnicy piątej edycji "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"
22/02/2016Autor: MN
Hell's kitchen. Piekielna kuchnia
Polsat ujawnił uczestników uczestników piątej edycji „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”, którzy pokonali ponad 2000 chętnych i wygrali ogólnopolski casting. Zwycięzca programu otrzyma 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro, jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką Michelin.

Ania Aleksandrzak ma 23 lata i dała się poznać jako Ania „Mała” z programu „Warsaw Shore”. Wystąpiła gościnnie w trzeciej edycji „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. Tak jej się spodobało, że postanowiła spróbować swoich sił jako uczestniczka. Chciałaby podszkolić się w sztuce kulinarnej. Jak sama mówi, szef Wojciech Modest Amaro jest „spoko”. Jest bezpośrednia i nie boi się mówić tego, co myśli.

Maryla Oksentiuk ma 32 lata i mieszka w Starym Korninie, gdzie prowadzi własne gospodarstwo rolne. Jej ulubionym daniem jest placek po węgiersku. Mimo że gotuje amatorsko, marzy o własnej restauracji. Lech Poznań jest jej ulubioną drużyną piłkarską. Oprócz gotowania jej wielką pasją jest muzyka. Od lat śpiewa w chórze.

Dagmara Raczyńska jest 21-letnią modelką z Gliwic. Obecnie mieszka w Warszawie. Karierę modelki rozpoczęła, gdy miała 15 lat. Chodziła po wybiegach w Londynie, Chinach, Paryżu, Nowym Jorku, Mediolanie i Tokio. Brała udział w sesjach zdjęciowych dla takich magazynów jak Elle i Vogue. Z powodu częstych wyjazdów, nauczyła się gotować.

Katarzyna Gaja ma 28 lat i urodziła się w Miłkowie, ale obecnie mieszka w Raciborzu. Ukończyła szkołę gastronomiczną i gotuje zawodowo od ośmiu lat. Pracowała m.in. w Holandii i Belgii. Jest fanką tatuaży. Udział w programie traktuje jako bodziec do zmian w życiu zawodowym. Jest pewna siebie i bardzo pracowita.

Maja Jońska ma 25 lat i jest z Wałbrzycha. Jest specjalistką do spraw gospodarki odpadami i ochrony środowiska i pracuje na składowisku odpadów komunalnych. Gotuje z zamiłowania, ale chciałaby zająć się tym zawodowo. Ma małą córkę. Szybko się uczy i potrafi walczyć o swoje marzenia. Jakiś czas temu zgoliła głowę, aby oddać włosy na rzecz osób chorych na raka. Do udziału w programie namówiła ją mama.

Marlena Wencel jest 29-latką z Radomia. Jest amatorką i planuje stworzyć bloga o zdrowym żywieniu. Prywatnie szczęśliwa żona i mama Patryka. Zgłosiła się do programu „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”, aby zdobyć doświadczenie zawodowe. Jej idolką jest Ewa Chodakowska.

Emilia Kurowska ma 20 lat i mieszka w Legnicy. Uczy się na kierunku Technik żywienia i usług gastronomicznych. Od trzech lat gotuje zawodowo. Najlepiej czuje się przygotowując desery. W dotychczasowej karierze zawodowej pracowała na kuchni w 5-gwiazdkowym hotelu oraz w firmie przetwórstwa mięsnego. Jest osobą zawziętą i ambitną. Marzy o pracy w restauracji szefa Wojciecha Modesta Amaro.

Wojciech Klimas ma 21 lat i jest studentem z Poznania. Ukończył technikum gastronomiczne, a obecnie studiuje na drugim roku Zarządzania. Gotowanie stało się jego pasją, kiedy miał zaledwie sześć lat. Dziś pracuje jako kucharz oraz instruktor snowboardu. Gra na gitarze, perkusji i klawiszach. Uwielbia podróżować, pływać na wakeboardzie. Jest fanem tenisa. W programie bardzo szybko zdobył przydomek Papi.

Tomir Pawłowski pochodzi z Grudziądza, a mieszka w Sopocie. Gotuje zawodowo od dwóch lat. Obecnie 23-latek pracuje w jednej z sopockich restauracji. Jest bardzo zaradny i lubi rywalizować. W pracy w kuchni nie radzi sobie z deserami. Aby móc gotować zawodowo, przerwał studia. Marzy o własnej restauracji.

Krystian Klamka ma 21 lat. Przygodę z gotowaniem rozpoczął siedem lat temu. Obecnie jest zastępcą szefa kuchni w jednej z oświęcimskich restauracji. Jest bardzo pokorny, ale potrafi być porywczy. Jest wielkim fanem piłki nożnej.

Zbigniew Różanowski ma 38 lat i jest najstarszym uczestnikiem piątej edycji „Hell’s Kitchen”. Gotowaniem zawodowo zajmuje się od 18. roku życia. Jest szefem kuchni w zakładzie karnym w Cieszynie. Prywatnie mąż i ojciec dwóch synów oraz córki. Zdecydował się na udział w programie, aby przeżyć przygodę życia.

Rafał Bukowski z Torunia. Ma 23 lata, a od trzech gotuje zawodowo. Jest bardzo zdeterminowany i pracowity. Sprawia wrażenie osoby zamkniętej i skrytej, ale potrafi dowodzić drużyną. Nie traktuje krytyki, jako ataku, a jako naukę, z której warto wyciągnąć lekcję.

Wojciech Bartczak jest 24-latkiem z Poznania. Obecnie pracuje na stanowisku szefa kuchni w jednej z tamtejszych restauracji. Gotowanie jest jego pasją i sposobem na życie od pięciu lat. Sztuki kulinarnej uczył się w szkole gastronomicznej oraz w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszkał przez rok. Jest bardzo opanowany, a jego ulubiony sposób na stres to siłownia. W programie zyskał przydomek „Matrix”, bo – jak twierdzą uczestnicy - jest bardzo podobny do Keanu Reevesa.

Artur Bodziachowski pochodzi z Częstochowy, gdzie prowadzi własny burger bar. Ma 23 lata i jest kucharzem z wykształcenia. Przyszedł do programu, aby zgłębić tajniki wiedzy kulinarnej. Jest niekwestionowanym mistrzem mimiki piątej edycji „Hell’s Kitchen”.

A oto 14 kulinarnych gladiatorów, którzy już wkróce zmierzą się z wyśrubowanymi standardami chefa Amaro, własnymi słabościami i czasem :) Pierwszy odcinek już 1 marca!

Posted by Hell's Kitchen Polska on 22 luty 2016


Piąta edycja „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” w każdy wtorek od 1 marca, o godzinie 20:05 w Polsacie.
Tagi: #polsat #hells kitchen #piekielna kuchnia 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy "Idol" powinien być kontynuowany?

Tak, ale w inny dzień tygodnia

Nie, powrót programu jest nieudany

Nie mam zdania

Kalendarium

30 kwietnia
• XI Płocka Noc Kabaretowa na żywo w Telewizji Polsat

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy