IV edycja "Piekielnej kuchni" od 8 września w Polsacie
29/08/2015Autor: MN
Hell's kitchen. Piekielna kuchnia
Czwarta edycja "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"; będzie jeszcze bardziej gwiazdorska pod każdym względem, a dziesięć pełnych emocji i zaskakujących zwrotów akcji odcinków będzie można oglądać już od 8 września w Polsacie. Nowymi sous chefami zostali Sebastian Olma i Marcin Przybysz, znani z programu "Top Chef".

W programie weĹşmie udział 14 osób. Naprzeciw siebie staną pasjonaci gotowania i amatorzy mocnych wrażeń, zawodowcy i adepci sztuki kulinarnej, którzy nie będą oszczędzać się w boju o finał, by na długo pozostać w pamięci fanów "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Przed nimi mordercza praca w najbardziej piekielnej kuchni w Polsce, a w ostrej rywalizacji konkurujących zawodników wesprą gwiazdy z pierwszych stron gazet. Na najlepszego uczestnika będzie czekała nagroda - 100 tysięcy złotych i praca w Atelier Amaro.

W nowej edycji szef stanie się jeszcze bardziej wymagający i stanowczy. Nie będzie miejsca na niesubordynację, a zawodnicy będą musieli szybko ujawnić swój kulinarny talent. Na najlepszych czekają nagrody, jakich dotąd nie było, m.in.: koncert Edyty Górniak na dachu wieżowca, rajd z mistrzynią świata w drifcie, impreza w iście góralskim stylu czy nietypowe szybowanie. Natomiast przegrani zmierzą się m.in. ze 100-letnimi jajami, kiszonymi śledziami oraz najbardziej śmierdzącym owocem świata - durianem.

Jesienią w restauracji "Hell's Kitchen", pojawi się także nowe, gwiazdorskie menu sygnowane nazwiskiem szefa kuchni Atelier Amaro - jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką "Czerwonego przewodnika" Michelin oraz czterema czapkami i tytułem Szefa Roku, przyznawanymi przez informator "Gault&Millau".

Program dla Telewizji Polsat przygotowuje Jake Vision. Emisja od 8 września, we wtorki o 20:05.
Tagi: #polsat #hells kitchen #piekielna kuchnia #wojciech modest amaro #sebastian olma #marcin przybysz 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz powrót "Idola"?

Dobrze

Źle

Nie wiem, nie oglądam

Kalendarium

2 marca
• Wieczór z Gwiazdami Telewizji Polsat
16 marca
• Raport Cyfrowego Polsatu za 2016 rok

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy