Polsat ujawnił uczestników trzeciej edycji "Piekielnej kuchni"
03/03/2015Autor: MN
Hell's kitchen. Piekielna kuchnia
Polsat ujawnił listę uczestników trzeciej edycji „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”. Wśród 14 śmiałków, którzy pojawią się w programie są, m.in. Justin Kirchner, brat Jessici Mercedes, Damian Hucik znany z pierwszej edycji „Masterchef” oraz Klaudia Chamarczuk, która wystąpiła w programie „Kuchenne rewolucje”.

Co ciekawe w nowej edycji „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia” najstarszy uczestnik ma 29 lat, a najmłodszy 18. Tym samym jest to najmłodszy skład, jaki dotychczas pojawił się w kulinarnym show Polsatu. Przypomnijmy, że w tej edycji uczestnikom będą pomagać gwiazdy telewizji.

Drużyna czerwonych:
Aleksandra Czerniawska, 22 lata – Resko
Niedawno wróciła do Polski z Anglii, gdzie pracowała m.in. jako pomoc kuchenna i menedżerka restauracji w Londynie. Najbardziej lubi kuchnię włoską. Nie radzi sobie z przygotowywaniem dań z owoców morza. Najpewniej czuje się przyrządzając mięsa i ryby.

Anna Szkaradzińska, 26 lat – Gdynia
Gotuje amatorsko. Na co dzień pracuje w firmie doradztwa finansowego, a w weekendy jest selekcjonerką w klubie. Nie czuje się zbyt pewnie w przyrządzaniu sosów. Twierdzi, że najlepiej radzi sobie przygotowując dania główne.

Celina Statkiewicz, 27 lat – Malbork
Z wykształcenia prawniczka, a z zamiłowania kucharka. Kocha gotować dla swojej 5-letniej córeczki. Preferuje kuchnie tajską, włoską, chińską oraz polską. Jej popisowym daniem jest kurczak curry z chlebkiem naan.

Katarzyna Domańska, 20 lat – Katowice
Na co dzień pracuje w sklepie odzieżowym, ale gotowanie jest jej największą pasją. Ukończyła kurs kulinarny w akademii Kurta Schellera. Uwielbia włoską kuchnię.

Klaudia Chamarczuk, 23 lata – Złotów
Prowadzi rodzinną restaurację, w której gotuje. Jej popisowe dania to spaghetti carbonara z wędzonym boczkiem oraz stek wołowy w naleśniku z kwaśną śmietaną. Gotowania uczyła się od babci.

Marta Czernicka, 24 lata – Warszawa
Studiuje stosowane nauki społeczne na Uniwersytecie Warszawskim, ale z zawodu jest kucharzem i cukiernikiem. W kuchni lubi eksperymentować z nietypowymi produktami. Brała udział w wielu kursach kulinarnych w Europie.

Sandra Rutkowska, 22 lata – Katowice
Prawdziwa „dziołcha” ze Śląska, która nie ma doświadczenia w gotowaniu. Pracuje dorywczo i uczy się wieczorowo.


Uczestnicy trzeciej edycji „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”
foto: Polsat


Drużyna niebieskich:
Daniel Hucik, 25 lat – Gdańsk
Miłość do gotowania zaszczepiła w nim mama, od której już od najmłodszych lat uczył się sztuki kulinarnej. Uwielbia kuchnię staropolską.

Justin Kirchner, 18 lat – Poznań
Najmłodszy uczestnik trzeciej edycji. Pracował m.in. jako pomoc kuchenna i kelner. Podczas gotowania przykłada ogromną wagę do detali. Za wszelką cenę stara się udowodnić pozostałym uczestnikom, że mimo młodego wieku jest dobrym kucharzem.

Marcin Herman, 28 lat – Poznań
Z wykształcenia jest kucharzem. W gastronomii pracuje od 12 lat. Uwielbia kuchnie polską, azjatycką i włoską. Niezwykle opanowany, pracowity i pewny siebie.

Roland Knittel, 22 lata – Opole
Gotuje od 13. roku życia. Wszystko dzięki mamie, która z zawodu jest kucharką. Kuchnia francuska jest jego ulubioną.

Dominik Gralewicz, 19 lat – Ustka
Pracując w kuchni czuje się jak ryba w wodzie. Pomaga też swojemu ojcu rybakowi podczas połowów. Uwielbia dania kuchni polskiej i azjatyckiej. Były pracownik restauracji, której właścicielką jest finalistka drugiej edycji „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia” Paulina Kantak.

Sebastian Miechowicz, 21 lat – Witkowo
Z wykształcenia technik żywienia, ale dotychczas nie miał okazji pracować w prawdziwej kuchni. Uważa, że jego mocnymi stronami w sztuce kulinarnej są wyczucie smaku i umiejętność dobierania składników.

Sebastian „Szromu” Schrom, 29 lat – Oświęcim
W gastronomii pracuje od ośmiu lat, a od sześciu jest szefem kuchni. Z wykształcenia jest technikiem żywienia i gospodarstwa domowego. Autor bloga kulinarnego i zwycięzca ogólnopolskiego konkursu „Smak Pstrąga 2012” w Pieninach.

Uczestnicy walczą o 100 tysięcy złotych i pracę w restauracji szefa Wojciecha Modesta Amaro. Trzecią edycję będzie można oglądać od wtorku, 10 marca, o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat.

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz powrót "Idola"?

Dobrze

Źle

Nie wiem, nie oglądam

Kalendarium

2 marca
• Wieczór z Gwiazdami Telewizji Polsat
16 marca
• Raport Cyfrowego Polsatu za 2016 rok

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy