50% upustu na wszystkie tytuły w VOD z okazji 5 urodzin
28/11/2014Autor: PC
VOD
Z okazji piątych urodzin wypożyczalni VOD Cyfrowy Polsat zaprasza wszystkich fanów dobrego kina na seanse filmowe z 50% upustem. Tylko 30 listopada i tylko dla abonentów platformy wszystkie tytuły dostępne są za połowę ceny. Taka szansa może się zdarzyć dopiero za kolejne 5 lat.

Tylko 30 listopada wszystkie filmy można obejrzeć za pół ceny, a jest w czym wybierać: "Zacznijmy od nowa", "Królowa kasyna", "Wypowiedzenie wojny", "The Rover", "Sarila", "Druhny "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia", "Obietnica", "Ciotka kontra mafia", "Zrodzony w ogniu", "Non-stop", "Ja, Frankenstein", "Telefon od psychopaty", "Roman Barbarzyńca", "Facet (nie) potrzebny od zaraz", "Ocalony", "Nie przeżyje nikt", "Sanktuarium". Oferta dotyczy filmów dostępnych na kanałach 150-167 i jest ważna 30 listopada 2014.

A teraz trochę wspomnień: Wypożyczalnia VOD to prawie 3000 tytułów w ofercie, ponad 35 mln godzin wszystkich emisji. Niezapomniane tytuły, z których najlepsze to "Zmierzch" i kolejne części kultowej Sagi opowiadającej o przygodach Belli Swan, i Edwarda Cullena. W poczet najpopularniejszych tytułów dzielnie dołączyły polskie produkcje, takie jak "Ciacho", "Drogówka", czy "Galerianki". Ogromną popularnością cieszyły się również: "Most do Terabithii", "Taxi 4" oraz "D-war: Wojna Smoków".

30 listopada 2009 roku Cyfrowy Polsat uruchomił swoją wypożyczalnię wideo na życzenie – VOD Domową Wypożyczalnię Filmową – działającą w oparciu o 15 kanałów satelitarnych udostępniających rotacyjnie filmy. W ciągu 5 lat usługa odnotowała ok. 3,5 mln wypożyczeń, proponując blisko 3 tys. tytułów z różnych gatunków filmowych. Łączny czas prezentacji wszystkich tytułów wyniósł 35 mln minut.

Od samego początku VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa proponuje widzom najlepsze filmy, największe gwiazdy, znanych twórców i ulubione gatunki filmowe: zapierające dech w piersiach kino akcji, porywające sensacje, gorące romanse, horrory z piekła rodem i rozbrajające komedie. Dotychczasowa oferta Cyfrowego Polsatu w ramach tej usługi to także znane i lubiane seriale, a wśród nich „Seks w wielkim mieście”, „Hotel 52”, „White Collar”, „Glee”, „Camelot” czy „Bez litości”.

VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa jest sukcesywnie rozwijana – do 18 wzrosła liczba kanałów, na których udostępniana jest usługa, pojawiły się dwie osobne pozycje z propozycjami dla dorosłych, zwiększyła się liczba dostawców treści. Dziś z usługi można korzystać za pośrednictwem wszystkich dekoderów HD platformy na pozycjach 150-167 i 200-201 (audycje dla dorosłych). W trakcie miesiąca platforma udostępnia blisko 50 hitów filmowych i około 40 tytułów dla dorosłych.

Komentarze przez FacebookaKomentarze

  • 1349
    #1 DamianCP dnia 29-11-2014 17:20
    Może się skuszę na jakiś film akurat mam nadpłate na koncie

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz powrót "Idola"?

Dobrze

Źle

Nie wiem, nie oglądam

Kalendarium

2 marca
• Wieczór z Gwiazdami Telewizji Polsat
16 marca
• Raport Cyfrowego Polsatu za 2016 rok

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy