Łukasz Kawaller wygrał pierwszą edycję "Piekielnej kuchni"
11/06/2014Autor: MN
Hell's kitchen. Piekielna kuchnia
Łukasz Kawaller wygrał pierwszą edycję programu „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia” w Polsacie. Łukasz Kawaller ma 24 lata. Gotowaniem zajmuje się zawodowo. Prywatnie jest narzeczonym Pauliny Sawickiej, która także występowała w programie. Łukasz dał się poznać jako osoba spokojna, skoncentrowana na pracy z ogromną wiedzą na temat pracy w kuchni.

W nagrodę otrzymał 100 tys. zł i pracę w Atelier Amaro. Łukasz Kawaller w ścisłym finale rywalizował z Sylwią Biały. Wyniki ogłoszono podczas wejścia na żywo z restauracji „Hell’s kitchen”. Ogłoszenie wyników prowadziła Paulina Sykut-Jeżyna. W „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia” uczestnicy pracując w restauracji musieli sprostać wysokim standardom Wojciecha Modesta Amaro, który oceniał smak, styl, wygląd serwowanych dań oraz umiejętności techniczne i pracę zespołową. Druga edycja programu pojawi się na antenie jesienią. Program dla Telewizji Polsat produkuje firma Jake Vision.

Łukasz Kawaller przed finałem powiedział:
Wygraną chciałbym przeznaczyć przede wszystkim na dalszy rozwój. Chciałbym kiedyś wyjechać do Nowego Jorku na staż i zdobywać nauki na świecie. Ponadto jest kilka zaawansowanych sprzętów kuchennych, na których praca w kuchni jest czystą radością, a nigdy nie było mnie na nie stać. Jest też kilka osób które chciałbym wesprzeć, a do tej pory nie mogłem się o nie zatroszczyć tak, jakbym tego chciał.


Łukasz Kawaller
foto: Studio Flesz

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy "Idol" powinien być kontynuowany?

Tak, ale w inny dzień tygodnia

Nie, powrót programu jest nieudany

Nie mam zdania

Kalendarium

30 kwietnia
• XI Płocka Noc Kabaretowa na żywo w Telewizji Polsat

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy