Uczestnik "Hell's kitchen. Piekielna kuchnia" trafił do szpitala [wideo]
05/05/2014Autor: MN
Hell's kitchen. Piekielna kuchnia
Wystarczyła chwila nieuwagi i na planie pierwszej polskiej edycji „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia” doszło do wypadku. Jedna z osób walczących o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro Wojciecha Modesta Amaro trafi do szpitala.

Zapowiada się jeden z najbardziej emocjonujących odcinków „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”. W zwiastunie widać, że to co się wydarzy na planie, doprowadzi do łez niemal wszystkich uczestników programu.– Są takie momenty, kiedy nie wiadomo, jak się zachować – stwierdziła zapłakana Paulina Sawicka. – Dla mnie to nie tak miało wyglądać – mówił przez łzy Adam Czapski.

Ponadto, w tym odcinku uczestników „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia” czeka wiele atrakcji. Wspólnie z Igorem Herbutem, Natalią Szroeder i Liberem będą mieli okazję śpiewać podczas karaoke. Lider zespołu LemON pojawi się także w restauracji „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”. W programie ponownie będziemy mogli oglądać także Alana Andersza, ale już nie w roli oprawcy, który strzelał w uczestników na paintballu, ale jako degustatora dań serwowanych w piekielnej restauracji Wojciecha Modesta Amaro. „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia” odwiedzą także siatkarz Piotr Gruszka z taneczną partnerką Niną Tyrką oraz zwycięzca pierwszej edycji „Top Chef” Martin Gimenez Castro wspólnie z rodziną.

Co wydarzyło się na planie „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”? Kto trafił do szpitala? To wszystko jutro, 6 maja, o godzinie 20.05 w Polsacie.

Komentarze przez Facebooka

 

Komentarze

 • 2141
  #1 Bex dnia 05-05-2014 18:47
  Czy tylko mnie bije po oczach reżyserka?
  Najbardziej widać to po wypowiedziach właśnie pani Pauliny Sawickiej.
 • 3598
  #2 kacper2101 dnia 05-05-2014 18:53
  To musiał być Łukasz, chłopak Pauliny !!!
 • 3668
  #3 Luk dnia 06-05-2014 14:51
  Zwykły reżyserowany serial jak dlaczego ja bądĹş trudne sprawy

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy TV Puls HD powinien wrócić na pozycję 84. listy kanałów Cyfrowego Polsatu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Kalendarium

7 marca
• Raport Cyfrowego Polsatu za 2016 rok

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy