Zobacz przedpremierowe fragmenty "Hell's kitchen" [wideo]
08/04/2014Autor: MN
Hell's kitchen. Piekielna kuchnia
Ostry, krzykliwy, niestroniący od wulgaryzmów – takiego Wojciecha Modesta Amaro nie znał chyba nikt. Intrygi, łzy, krzyki, złość – w materiale wideo widać, że uczestnicy nie będą mieli łatwego życia w restauracji „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia” i już od samego początku będzie panowała w programie iście piekielna atmosfera.

Pierwszym zadaniem uczestników „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia” będzie przygotowanie popisowego dania. Na pierwszy rzut oka wyzwanie bardzo proste. Ale nie w piekielnej kuchni i nie pod okiem jedynego w Polsce zdobywcy prestiżowej gwiazdki Michelin.

– Kur... kapuję, ale co znaczy po mazursku? – zapytał Ewę Zakrzewską Amaro, po czym wypluł do kosza kawałek węgorza, który miał być popisowym daniem 27-latki.

– Do kogo masz pretensje? Przestań kłapać tam z boku, że coś tam się stało. Wiesz co, mam dla Ciebie najlepszą radę – wynocha do domu. Już! W tej chwili! – wykrzyczał do Katarzyny Rajkiewicz Wojciech Modest Amaro. Uczestniczka musiała opuścić kuchnię i wrócić do domu uczestników.

Oberwało się też 60-letniemu Grzegorzowi KaĹşmierczakowi, który również postanowił przygotować dla szefa rybę. – Co to jest? Nie jestem kur... ślepy, wiesz?! Ty to zrobiłeś? 168 lat w pracujesz w kuchni i jeszcze nie umiesz wyfiletować ryby? Nie umiesz oskrobać? Wypad z tym! – wykrzyczał szef Amaro po czym cisnął w uczestnika rybą.

Kto jeszcze zostanie surowo osądzony przez Wojciecha Modesta Amaro? Który uczestnik przygotuje najlepsze popisowe danie? To wszystko już dziś o godzinie 20:00 w Polsacie.

Komentarze przez Facebooka

 

Komentarze

  • 188
    #1 CPodsierpnia2004 dnia 08-04-2014 16:49
    A wszystko to udawane tylko po to aby nabić oglądalność. Dziwi mnie, że ludzie dają się jeszcze nabierać na takie głupoty i że są osoby które tylko dla pokazania twarzy robią z siebie idiotów. No cóż to jest właśnie siła pieniądza.
  • 3169
    #2 tomula1 dnia 08-04-2014 22:24
    kolejny program o gotowaniu nudny

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy TV Puls HD powinien wrócić na pozycję 84. listy kanałów Cyfrowego Polsatu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Kalendarium

7 marca
• Raport Cyfrowego Polsatu za 2016 rok

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy