Prawie 1000 osób walczyło o udział w "Hell's kitchen. Piekielnej kuchni"
18/03/2014Autor: MN
Hell's kitchen. Piekielna kuchnia
Mnóstwo kulinarnych talentów i pasjonatów gotowania zgłosiło się na castingi do pierwszej polskiej edycji kulinarnego reality show „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”. O miejsce w programie walczyło prawie 1000 osób.

Prawie 1000 miłośników gotowania i każdy z nich wierzył, że uda mu się dostać do programu „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”. Już podczas castingów chętni, do udziału w programie, mogli się przekonać, że polska edycja „Hell’s kitchen” już od samego początku jest naprawdę piekielnym programem. Uczestnicy w zaledwie 10 minut musieli zaprezentować swój talent do gotowania i przygotować popisowe danie z produktów, które znajdowały się na stole. Podczas przygotowywania potraw musieli także odpowiadać na wiele pytań z tematów około kulinarnych. Osoby, które zgłosiły się na castingi w różny sposób próbowały przekonać do siebie komisję, zdejmowali nawet spodnie i bluzki. Każdy z nich wierzył, że uda mu się dostać do programu. Z prawie 1000 chętnych, do programu zakwalifikowało się 14 osób.


Castingi do programu „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”
foto: Polsat


14 uczestników wybranych w drodze castingu czeka mordercza praca w najgorętszej i najbardziej piekielnej kuchni w Polsce. Czekają na nich wyzwania, nagrody i kary. Przed nimi kilka tygodni prawdziwej szkoły życia, chwile triumfu, ale jeszcze więcej potu i łez. Uczestnicy „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia” będą zdobywać mistrzowskie umiejętności pod nadzorem Wojciecha Modesta Amaro, który jest niekwestionowany autorytetem na polskim rynku kulinarnym i najbardziej uznanym polskim kucharzem na świecie. To on jako pierwszy i jedyny w Polsce zdobył dla swojej restauracji „Atelier Amaro” prestiżową gwiazdkę Michelin. Z odcinka na odcinek okaże się, który z uczestników wytrzyma starcie ze zdobywcą gwiazdki Michelin i tym samym wygra główną nagrodę – 100 tys. złotych i pracę w „Atelier Amaro”.

Premiera pierwszej polskiej edycji „Hell’s kitchen. Piekielnej kuchni” 8 kwietnia na antenie Telewizji Polsat.

Komentarze przez FacebookaKomentarze

  • 2214
    #1 mateush dnia 20-03-2014 08:22
    Bardzo jestem ciekaw polskiej wersji tego tv hitu kulinarnego. Myślę, że Amaro nie będzie się wzorował na Gordonie tylko pozostanie sobą pełen klasy i mistrzostwa. A już w Top Chefie dał się poznać z najlepszej strony, także widzów Piekielnej kuchni z pewnością Polsatowi nie braknie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy program "Wyspa przetrwania" odniesie sukces?

Tak

Nie

Trudno powiedzieć

Kalendarium

16 kwietnia
Żarty się skończyły, program kabaretu Paranienormlani w Polsacie
30 kwietnia
• XI Płocka Noc Kabaretowa na żywo w Telewizji Polsat

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy