Terentiew dla tvpolsat.info: "Jest czas na Taniec z gwiazdami" [wideo]
11/03/2014Autor: MN
Wywiady i relacje
Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu do spraw programowych, tłumacząc transfer programu „Taniec z gwiazdami” z TVN do Polsatu, powiedziała nam, że z formatami jest tak, że one są po prostu do kupienia i gdy jedna stacja uważa, że dany format nie jest jej potrzebny, to druga może mieć inne zdanie w tej sprawie. Dodała, że dwa lata przerwy dla tego królewskiego formatu to bardzo dużo.

Wspomniała też, że dwa lata w show-biznesie to czas, w którym pojawiły się zupełnie nowe gwiazdy. Nina Terentiew powiedziała nam również, że stacji wydawało się, że jest teraz czas na „Taniec z gwiazdami”, a że format był wolny, to został zakupiony. Zdradziła, że nie doszło do rozmowy z Edwardem Miszczakiem na temat przejęcia przez Polsat programu. – Ale o czym mamy rozmawiać? (...) Natomiast o czym tu gadać, jak nie ma o czym – powiedziała Terentiew. Dyrektor programowa Polsatu podkreśliła, że widzowie idą za programem i jest im obojętne, w jakiej stacji jest on emitowany.

Poniżej można zobaczyć całą rozmowę Krzysztofa Machajskiego z Niną Terentiew.

Komentarze przez Facebooka

  

Komentarze

 • 530
  #1 KO dnia 11-03-2014 19:36
  "O czym tu gadać, jak nie ma o czym" - słuszna racja icon_smile
 • 472
  #2 Jarek dnia 12-03-2014 09:45
  Tak trzymać Pani Nino
 • 3537
  #3 Liverpool802 dnia 12-03-2014 15:52
  Wolny rynek to Polsat zakupił ten projekt TVN nie ma żadnych podstaw do tego aby zarzucić coś Polsatowi w tej kwestii.
 • 3109
  #4 nopodia123 dnia 19-03-2014 18:35
  Jednak w Polsacie nie oszołomił mnie ten program.Od kiedy Grabowski zna się na tańcach to totalna kpina i jeszcze ta Tyszkiewiczowa dobra to ona była kilka lat temu nie twierdzę ,że się nie zna,ale plecie bzdury niestety starość czeka każdego z nas,ale u tej pani występują już pierwsze objawy demencji.Mało tego wypudrowany chłopczyk pan Ibisz.jeśli prowadzi taki program nie powinien prowadzić poranku z polsat news.Z resztą sobotnie i niedzielne wydania poranku z polsat news nie oszołamiają wolę jak prowadzi je Bartosz Kurek to dziennikarz z prawdziwego zdarzenia

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy TV Puls HD powinien wrócić na pozycję 84. listy kanałów Cyfrowego Polsatu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Kalendarium

7 marca
• Raport Cyfrowego Polsatu za 2016 rok

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy