Styczeń w VOD Cyfrowego Polsatu z premierami i nowymi promocjami
09/01/2014Autor: MN
VOD
W pierwszym miesiącu 2014 roku VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu prezentuje najnowsze hity, które nie tylko zyskały rozgłos i podbiły serca widzów, ale zostały także docenione przez środowisko filmowe. Dodatkowo w dniach od 10 do 16 stycznia br. będzie można skorzystać z dwóch nowych promocji.

W tym miesiącu wśród nowości znalazły się różnorodne gatunkowo tytuły, m.in.: „R.I.P.D. Agenci z zaświatów”, „Przeszłość”, „Następny jesteś ty”, „Sierpniowe niebo. 63 dni chwały”, „Dziewczyna z szafy”, „Wszystkie kobiety Mateusza”, „Ściśle tajne: historia WikiLeaks” i „Rycerz Blaszka. Pogromca smoków”.

W styczniowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można także powrócić do hitów poprzednich miesięcy: „Pacific Rim”, „Renifer Niko ratuje brata”, „Wielki Gatsby”, „Układ zamknięty”, „Minionki rozrabiają”, „Trzebież”, „Czystka”, „Szybcy i wściekli 6”, „Martwe pole”, „Lego Batman”, „Ukryty wróg”, „Bez względu na cenę”, „Drogówka”, „Bejbi blues”, „Martwe zło”, „Polowanie” i innych. Nadal można skorzystać z promocji „Pierwszy film za 1 zł”.

Od 10 do 16 stycznia br. będą obowiązywać nowe promocje. Na kanale 165 VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej będzie można obejrzeć 4 filmy, płacąc tylko 5,90 zł za zestaw składający się z dwóch tytułów – „Kolekcjoner” i „Nadprzyrodzony pakt” oraz „Między wierszami” i „Grubsza sprawa”. W tym samym okresie 6 tytułów filmowych – „Jak ukraść księżyc”, „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta”, „1000 lat po Ziemi”, „Świat w płomieniach”, „Szybko i wściekle”, „Ostatni egzorcyzm cz. 2” – można zamówić 20% taniej.

Komentarze przez FacebookaKomentarze

  • 2214
    #1 mateush dnia 13-01-2014 17:30
    R.I.P.D... chętnie obejrzę i coś jeszcze też się z pewnością znajdzie. Wybierać jest z czego w DWF CP. Zresztą te nowe promocje pakietu 4 czy 6 filmów nie są złe. W sam raz na dobry maraton filmowy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy TV Puls HD powinien wrócić na pozycję 84. listy kanałów Cyfrowego Polsatu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Kalendarium

7 marca
• Raport Cyfrowego Polsatu za 2016 rok

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy