• GŁÓWNA
 • Ankieta

  Najlepszy aktualny prezenter pogody Polsatu i Polsatu News to:

  Marek Horczyczak

  Paulina Sykut-Jeżyna

  Małgorzata Tomaszewska-Słomina

  Klara Wilkiewicz

  Notowania na GPW

  25,49 (-1,39%)

  0,61 (-1,61%)

  4,00 (+0,25%)

  Kurs z: 24.04 (zamknięcie)

  Partnerzy


  Social media

  Info

  • Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa oraz Ada Fijał i Krzysztof Hulboj odpadli z programu „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”
  7 maja
  • Koniec „otwartego okna” Paramount Channel HD w Cyfrowym Polsacie

  14 maja
  • Raport Cyfrowego Polsatu za I kwartał

  29-31 maja
  • Polsat SuperHit Festiwal

  Shoutbox


  Zaloguj się lub zarejestruj, aby uzyskać dostęp do shoutboxa.

  Natalia Kielar reporterką Polsat News [wideo]

  Polsat News Natalia Kielar zadebiutowała w roli reporterki Polsat News. Natalia Kielar doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w telewizji JP2TV, która jest projektem tworzonym przez studentów i wykładowców Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie w strukturach Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Wydziale Nauk Społecznych.

  Plus zaufanym sprzedawcą energii

  PlusPolkomtel Sp. z o.o. otrzymał Certyfikat Towarzystwa Obrotu Energią potwierdzający przystąpienie przez operatora sieci Plus do Kodeksu „Dobrych Praktyk Sprzedawców Energii Elektrycznej”. Uzyskanie przez Plusa pozytywnego wyniku bardzo szczegółowego audytu gwarantuje klientom, którzy skorzystają z jego oferty energii elektrycznej, przejrzyste i jasne warunki współpracy.

  Mikołaj Jankowski zadebiutował w "WidziMiSię" w Polsat News 2

  Polsat News 2W czwartek w roli gospodarza programu „WidziMiSię” w Polsat News 2 zadebiutował Mikołaj Jankowski. Dziennikarz poprowadził program gościnnie w zastępstwie Michała Figurskiego. Dotychczas w sytuacjach, gdy Michał Figurski nie mógł poprowadzić programu, na jego miejscu pojawiali się Beata Grabarczyk lub Robert Bernatowicz.

  Sportowa gorączka w IPLI w ostatnich dniach kwietnia

  IplaOstatnie dni kwietnia w największej telewizji internetowej IPLA będą obfitowały w ekscytujące wydarzenia sportowe. Już dzisiaj odbędzie się gala Fight Exclusive Night 7, a w nocy z piątku na sobotę Gala Boksu Zawodowego w Chicago z udziałem Artura Szpilki i Macieja Sulęckiego.

  "Apokalipsa - II wojna światowa" od 9 maja w Szóstce

  SzóstkaOd 9 maja – w soboty o 21:30 i 22:40 – Szóstka emitować będzie 6-odcinkowy serial dokumentalny pt. „Apokalipsa – II wojna światowa”, oparty na nieznanych wcześniej, nierzadko utajnionych, materiałach filmowych nakręconych przez świadków i uczestników najbardziej dramatycznych wydarzeń II wojny światowej.

  Adam Kuklewicz odchodzi z "Interwencji". "Od jakiegoś czasu myślałem o zmianie"

  InterwencjaAdam Kuklewicz z końcem kwietnia kończy pracę w Telewizji Polsat. W „Interwencji” zastąpi go Marcin Łukasik, znany słuchaczom Muzo.fm. Jak tłumaczy nam Adam Kuklewicz, o zmianie w życiu zawodowym myślał już od jakiegoś czasu. Ostatnie wydarzenia tylko przyspieszyły jego decyzję o odejściu z programu.

  Znamy logo Polsat SuperHit Festiwalu

  Polsat SuperHit FestiwalPoznaliśmy logo Polsat SuperHit Festiwalu 2015. Występuje ono w dwóch wersjach, minimalnie różniących się od siebie. Logotyp utrzymany jest w kolorach pomarańczowym i czerwonym z dodatkiem odcieni szarego. Poza nazwą festiwalu, w logotypie umieszczono symbol przedstawiający dwa koła, a w ich środku znajduje się znak „play”.

  Kolejne pozycje programowe kończą premierową emisję

  PolsatJuż w ten piątek Polsat zakończy premierową emisję "Dlaczego ja?". W sobotę odbędzie się finał "Celebrity Splash!", a na poniedziałek zaplanowano finałowe odcinki wiosennych sezonów "Trudnych spraw" oraz "Malanowskiego i partnerów". Pozostałe propozycje programowe zakończą się w maju. Wyjątkiem będzie tradycyjnie "Pierwsza miłość", która wiosenny sezon zakończy w czerwcu.

  Wczorajszy odcinek "Hell's Kitchen" najchętniej oglądanym odcinkiem tej serii

  Oglądalność i słuchalnośćSiódma odsłona trzeciej edycji „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” przyciągnęła przed telewizory niemal 2 mln widzów, a wczorajszy odcinek był najchętniej oglądanym w tej serii. W trakcie emisji programu, w grupie 16-49 Telewizja Polsat zanotowała udziały w rynku na poziomie 20,5%.

  Agnieszka Gozdyra powróciła na antenę Polsat News [wideo]

  Polsat NewsAgnieszka Gozdyra powróciła do Polsat News. Prezenterka powitała widzów w serwisie informacyjnym o godz. 19:35, który rozpoczyna wieczorny dyżur prezenterski kończący się „Informacjami dnia” o 23:00, a składający się ponadto z serwisu o 21:00. Dziennikarka wróciła na antenę po ponad miesięcznym urlopie.

  Ostatnio poruszane tematy

    Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
  Polsat Sport (HD), Polsat S...
  Kanały grupy Polsat i powiązane
  152131 1739 Avatar
  Stacje radiowe w Polsce
  Nadawcy i operatorzy telewizyjni oraz radiowi
  3045 41 Avatar
  [PN/PN2] Programy specjalne
  "Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
  5825 70 Avatar
  Agnieszka Gozdyra
  Ludzie Polsatu
  23994 46 Avatar
  "Celebrity Splash!"
  Propozycje programowe kanałów Polsatu
  7366 127 Avatar
  Fokus TV
  Nadawcy i operatorzy telewizyjni oraz radiowi
  3882 33 Avatar
  CI Polsat
  Kanały grupy Polsat i powiązane
  17767 114 Avatar
  [PN/PN2/S] Wieczory wyborcz...
  "Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
  2667 31 Avatar
  [PN2] "WidziMiSię"
  "Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
  5969 75 Avatar
  Polsat News 2 - dyskusja og...
  "Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
  38381 674 Avatar