Napisz do nas!
redakcja@tvpolsat.info

Social media

Ankieta

Czy Polsat News HD powinien zostać udostępniony od pakietu Mini HD?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Notowania na GPW

24,55 zł (2,12%)

Kurs z: 09.10 (zamknięcie)

Partnerzy

Info

• Mateusz Kręcina odpadł z programu „Top Chef”

• Emilia Domaradzka odpadła z programu „Hell's Kitchen”

10 października
• Nowy program „SuperDzieciak” w Polsacie

31 października
Koniec dostępu promocyjnego Sundance Channel HD w pakietach Mini HD, Rodzinny HD, Familijny HD, i Familijny Max HD w Cyfrowym Polsacie

Polecamy na forum

Shoutbox


Zaloguj się lub zarejestruj, aby uzyskać dostęp do shoutboxa.

Szczegóły zmian na liście kanałów Cyfrowego Polsatu [akt.]

Cyfrowy Polsat Podajemy szczegółowe zmiany na liście kanałów Cyfrowego Polsatu wraz z podziałem na pozycje, które uległy zmianom i nowe oraz te, które zostały nienaruszone.

Filmowo-sportowy październik z IPLĄ

IplaPaździernik jest doskonałym miesiącem do nadrobienia zaległości kinowych, dlatego z myślą o rozpoczynającym się sezonie kanapowym największa telewizja internetowa IPLA przygotowała dla swoich widzów nowe filmowe propozycje.

STARS.TV w ofercie Polsat Media

Polsat MediaOd 1 listopada 2015 roku biuro reklamy Polsat Media rozpocznie sprzedaż czasu reklamowego w kanale muzycznym STARS.TV, należącym do spółki JBD S.A. Dotychczasowym brokerem reklamowym stacji był IDMnet.

Nowa odsłona programu smartFIRMA

smartDOMOd 8 października klienci biznesowi Plusa mogą korzystać z nowej oferty w ramach programu pozwalającego na korzystne łączenie usług i osiąganie dzięki temu oszczędności finansowych. smartFIRMA 2 to więcej usług, które można połączyć, wprowadzenie nowych produktów i oferty oraz brak ograniczeń czasowych na ich dokupienie.

Kolejna promocja w Strefie Plusha

PlushW najnowszej, dostępnej od dziś, promocji w ramach Strefy Plusha, można otrzymać darmową saszetkę typu „nerka”. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszenia do promocji i doładowania się określoną kwotą.

7,6 mln widzów meczu Szkocja - Polska na antenach Polsatu

Oglądalność i słuchalnośćŚrednio ponad 7,6 mln widzów oglądało na antenach Polsatu i Polsatu Sport mecz Szkocja – Polska, który zakończył się remisem 2:2. W Polsacie mecz śledziło średnio 6 mln 620 tys. widzów, a 1 mln widzów wybrało relację w Polsacie Sport.

Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn na żywo w IPLI i kanałach Polsatu

IplaW dniach 9 – 18 października br. odbędzie się XXIX edycja Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn. W największej telewizji internetowej IPLA widzowie obejrzą wszystkie mecze Polaków na żywo oraz w jakości HD. Dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz klientów sieci Plus siatkarskie rozgrywki dostępne będą bez dodatkowych opłat. Mecze będą emitowane także w kanałach Polsatu.

Dwie wspólne debaty Polsatu, TVN i TVP

Polsat NewsTrzej główni nadawcy telewizyjni – TVP, TVN i Polsat – porozumieli się w sprawie wspólnej organizacji i emisji dwóch debat polityków reprezentujących komitety wyborcze.

Siedmiu muzycznych gości w "Tańcu z gwiazdami"

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdamiJuż w najbliższy piątek w „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” obok siedmiu pozostałych w programie par wystąpi siedem muzycznych gwiazd, do których piosenek pary zatańczą. Początek programu o 20:05 w Polsacie.

"Hell's Kitchen" z najlepszym wynikiem w sezonie

Oglądalność i słuchalnośćCzwarta seria polskiej edycji „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”, która jest emitowana we wtorki, od 8 września, o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat, osiąga bardzo dobre wyniki oglądalności. Wczorajszy odcinek zgromadził największą od początku serii, niemal 1,8 milionową widownię i zanotował najlepsze udziały w rynku w obu grupach audytoryjnych: 18.7% w grupie komercyjnej oraz 11,3% wśród wszystkich oglądających.

Ankieta tvpolsat.info: Nowości i zmiany w Cyfrowym Polsacie dobrze oceniane

tvpolsat.infoW minionym tygodniu czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Jak oceniasz nowości i zmiany w Cyfrowym Polsacie od 1 października. Jak wynika z przeprowadzonej sondy większość ankietowanych dobrze ocenia nowości i zmiany, które pojawiły się 1 października.

"Kredyt 5-10-20" PlusBanku

Plus BankZ początkiem bieżącego miesiąca PlusBank wprowadził do swojej oferty kredyt gotówkowy „5-10-20” dedykowany wszystkim użytkownikom Paszportu Korzyści. Promocja kredytu trwa do końca roku. Spłata kredytu dokonywana jest automatycznie z konta osobistego Plus.

Ostatnio poruszane tematy

  Temat Ostatni post
STARS.TV (HD)
Nadawcy i operatorzy telewizyjni oraz radiowi
Wyświetleń: 38850 | Odpowiedzi: 375
Avatar
"Top Chef"
Propozycje programowe kanałów Polsatu
Wyświetleń: 11405 | Odpowiedzi: 104
Avatar
Kanały TVN (HD), TTV (HD), Mango 24 i NTL
Nadawcy i operatorzy telewizyjni oraz radiowi
Wyświetleń: 78253 | Odpowiedzi: 680
Avatar
Polsat Food Network (HD)
Kanały grupy Polsat i powiązane
Wyświetleń: 37809 | Odpowiedzi: 250
Avatar
OBSTAW: Formuła 1 - sezon 2015
Obstaw!
Wyświetleń: 59194 | Odpowiedzi: 890
Avatar
Polsat News (HD) - dyskusja ogólna
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
Wyświetleń: 226921 | Odpowiedzi: 2553
Avatar
Krzysztof Ibisz
Ludzie Polsatu
Wyświetleń: 84374 | Odpowiedzi: 29
Avatar
Jakie kanały powinny sie znaleźć w ofercie?
Telewizja: oferta programowa
Wyświetleń: 38137 | Odpowiedzi: 192
Avatar
Sylwester 2015/2016
Propozycje programowe kanałów Polsatu
Wyświetleń: 799 | Odpowiedzi: 8
Avatar
polsatnews.pl - dyskusja ogólna
Ipla i inne projekty internetowe
Wyświetleń: 1141 | Odpowiedzi: 19
Avatar