Ankieta

Czy Cyfrowy Polsat powinien zrezygnować z TV Mobilnej?

Tak

Nie

Trudno powiedzieć

Notowania na GPW

23,10 (3,13%)

0,63 (1,61%)

3,43 (0,58%)

Kurs z: 31.07 (zamknięcie)

Partnerzy


Social media

Info

• W niedzielę „Lato Polsat News” – „Nowy dzień” z Kołobrzegu

31 sierpnia
• Powrót po wakacyjnej przerwie serialu „Pierwsza miłość”

Shoutbox


Zaloguj się lub zarejestruj, aby uzyskać dostęp do shoutboxa.

Trzecie podejście Polsatu do formatu prawnego. Czy tym razem się uda?

Polsat 31 sierpnia na antenie Polsatu zadebiutuje serial paradokumentalny „Poznaj swoje prawa”, w którym prawdziwi prawnicy będą komentować historie bohaterów i udzielać porad prawnych. To kolejne podejście Polsatu do formatu prawnego. Wcześniej stacja pokazywała już sądowe show „W imieniu prawa” i „Czyja wina?”. Przypominamy te produkcje.

Zgoda KRRiT na zmianę koncesji TV 6

SzóstkaJak informuje press.pl, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zgodziła się na zmianę koncesji TV6. Dla przypomnienia dwa miesiące temu nadawca chciał zmienić charakter programu z wyspecjalizowanego na uniwersalny, ale KRRiT nie wyraziła na to zgody.

Polsat Sport numerem 1 wśród kanałów sportowych

Oglądalność i słuchalnośćLipiec należał do Polsat Sport i Polsat Sport News. Polsat Sport był w lipcu absolutnym numerem 1. wśród kanałów sportowych z wynikiem 1,2% udziałów w widowni w grupie 4+ oraz 0,92% w grupie komercyjnej 16-49. Na drugim miejscu uplasował się Polsat Sport News z najlepszym wynikiem w historii tego kanału – 1,1% udziałów w grupie 4+ oraz 0,9% w grupie 16-49.

Start I ligi piłkarskiej w kanałach sportowych Polsatu

Polsat Sport i Polsat Sport ExtraJuż od soboty, 1 sierpnia na anteny sportowe Polsatu trafią rozgrywki I ligi. I liga piłkarska to dynamicznie rozwijające się rozgrywki, w których najlepsi dostają przepustkę do Ekstraklasy. Rywalizacja w I lidze jest zazwyczaj zacięta i to zarówno wśród zespołów walczących o awans, jak i tych grających o utrzymanie.

Miesiąc hitów w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

VODNa drugi miesiąc wakacji VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu przygotowała filmowe hity, w cenie już od 4,90 zł: „Selma”, „Gra tajemnic”, „Rok przemocy”, „Wielkie oczy”, „Rozegraj to na luzie”, „Przeprowadzka”, „Seks, miłość i terapia”, „Ocalona”, „Zabójcy bażantów”, „Nieuchwytni”, „Przychodzą z ciemności”, „Rozdzieleni”, „Sąsiady” oraz „Piąte: nie odchodź”.

Rusza sportowy kanał Eleven. Nie będzie go na satelicie

Cyfrowy Polsat2 sierpnia nadawanie rozpocznie nowy kanał sportowy Eleven. Stacja nie pojawi się na razie w przekazie satelitarnym i nie dołączy do oferty Cyfrowego Polsatu. Kanał tymczasowo będzie można oglądać tylko w internecie.

Sierpień w IPLI: premiery, głośne tytuły i sport na żywo

IplaW sierpniu na widzów największej telewizji internetowej IPLA czekały będą: premiery – dostępny na wyłączność „Fru!” oraz nowe odcinki trzeciego sezonu „Hannibala”, polskie produkcje –„Sąsiady”, „Piąte: nie odchodź”, lekkie komedie – „Seks, miłość i terapia”, „Głosy”, mroczne, norweskie kryminały – „Zabójcy bażantów”, „Obywatel roku” oraz obsypane nagrodami obrazy jak „Selma”.

TVP 1 HD na początku listy Cyfrowego Polsatu

Cyfrowy PolsatW dniu dzisiejszym skopiowany został kanał TVP 1 HD na pozycji 3 listy Cyfrowego Polsatu. Jednocześnie przekaz w standardowej rozdzielczości został przesunięty na pozycję 502. Niezmienne kanał TVP 1 HD znajduje się także w sektorze kanałów HD, czyli na pozycji 113.

Przygarnij darmowy starter Plush na Kartę

PlushStartery Plush na Kartę można mieć teraz całkowicie za darmo. Wystarczy jedynie wejść na stronę www.plushbezlimitu.pl i poprawnie wypełnić znajdujący się na niej formularz. Wybrać można jeden z dwóch starterów: „Rozmowy i SMS-y bez limitu i 1 GB” oraz „2 GB, SMS-y bez limitu i 9 gr/min”.

FightBox HD od 1 października w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat1 października do oferty Cyfrowego Polsatu dołączy FightBox w jakości HD (obecnie dostępna jest wersja SD). Ponadto, od tego dnia kanały FilmBox, FilmBox Extra (od 29 września jako FilmBox Premium), FilmBox Action, FilmBox Family będą emitowane w nowych standardach modulacji i kodowania.

Ostatnio poruszane tematy

  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Polsat News (HD) - dyskusja...
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
204076 2437 Avatar
Stacje radiowe w Polsce
Nadawcy i operatorzy telewizyjni oraz radiowi
5364 66 Avatar
Eleven Sports Network [plan.]
Nadawcy i operatorzy telewizyjni oraz radiowi
6651 70 Avatar
[PN] "Wydarzenia, opinie, k...
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
26142 215 Avatar
OBSTAW: Formuła 1 - sezon 2015
Obstaw!
55235 861 Avatar
[PN/PN2] "Wydarzenia" i "Go...
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
102318 1040 Avatar
Polsat Film 2 [plan.]
Kanały grupy Polsat i powiązane
4004 43 Avatar
Aktualizacja Windows 10 - w...
Hyde Park
227 2 Avatar
Polsat - dyskusja ogólna
Kanały grupy Polsat i powiązane
59851 580 Avatar
"Tylko muzyka. Must be the ...
Propozycje programowe kanałów Polsatu
24252 153 Avatar