Ankieta

Czy Cyfrowy Polsat powinien zrezygnować z TV Mobilnej?

Tak

Nie

Trudno powiedzieć

Notowania na GPW

23,10 (3,13%)

0,63 (1,61%)

3,43 (0,58%)

Kurs z: 31.07 (zamknięcie)

Partnerzy


Social media

Info

• W najbliższą sobotę i niedzielę „Lato Polsat News” – „Nowy dzień” z Kołobrzegu

31 sierpnia
• Powrót po wakacyjnej przerwie serialu „Pierwsza miłość”

Shoutbox


Zaloguj się lub zarejestruj, aby uzyskać dostęp do shoutboxa.

Travel Channel HD i Polsat Food Network HD w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat Scripps Networks UK & EMEA w dniu dzisiejszym ogłosiło zmianę na kompresję MPEG4, związaną z wprowadzeniem Polsat Food Network HD, globalnej marki kulinarnej, rozrywkowej i lifestylowej oraz Travel Channel HD, wiodącego kanału podróżniczego, na platformę Cyfrowy Polsat.

Zgoda KRRiT na zmianę koncesji TV 6

SzóstkaJak informuje press.pl, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zgodziła się na zmianę koncesji TV6. Dla przypomnienia dwa miesiące temu nadawca chciał zmienić charakter programu z wyspecjalizowanego na uniwersalny, ale KRRiT nie wyraziła na to zgody.

Polsat Sport numerem 1 wśród kanałów sportowych

Oglądalność i słuchalnośćLipiec należał do Polsat Sport i Polsat Sport News. Polsat Sport był w lipcu absolutnym numerem 1. wśród kanałów sportowych z wynikiem 1,2% udziałów w widowni w grupie 4+ oraz 0,92% w grupie komercyjnej 16-49. Na drugim miejscu uplasował się Polsat Sport News z najlepszym wynikiem w historii tego kanału – 1,1% udziałów w grupie 4+ oraz 0,9% w grupie 16-49.

Start I ligi piłkarskiej w kanałach sportowych Polsatu

Polsat Sport i Polsat Sport ExtraJuż od soboty, 1 sierpnia na anteny sportowe Polsatu trafią rozgrywki I ligi. I liga piłkarska to dynamicznie rozwijające się rozgrywki, w których najlepsi dostają przepustkę do Ekstraklasy. Rywalizacja w I lidze jest zazwyczaj zacięta i to zarówno wśród zespołów walczących o awans, jak i tych grających o utrzymanie.

Miesiąc hitów w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

VODNa drugi miesiąc wakacji VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu przygotowała filmowe hity, w cenie już od 4,90 zł: „Selma”, „Gra tajemnic”, „Rok przemocy”, „Wielkie oczy”, „Rozegraj to na luzie”, „Przeprowadzka”, „Seks, miłość i terapia”, „Ocalona”, „Zabójcy bażantów”, „Nieuchwytni”, „Przychodzą z ciemności”, „Rozdzieleni”, „Sąsiady” oraz „Piąte: nie odchodź”.

Rusza sportowy kanał Eleven. Nie będzie go na satelicie

Cyfrowy Polsat2 sierpnia nadawanie rozpocznie nowy kanał sportowy Eleven. Stacja nie pojawi się na razie w przekazie satelitarnym i nie dołączy do oferty Cyfrowego Polsatu. Kanał tymczasowo będzie można oglądać tylko w internecie.

Sierpień w IPLI: premiery, głośne tytuły i sport na żywo

IplaW sierpniu na widzów największej telewizji internetowej IPLA czekały będą: premiery – dostępny na wyłączność „Fru!” oraz nowe odcinki trzeciego sezonu „Hannibala”, polskie produkcje –„Sąsiady”, „Piąte: nie odchodź”, lekkie komedie – „Seks, miłość i terapia”, „Głosy”, mroczne, norweskie kryminały – „Zabójcy bażantów”, „Obywatel roku” oraz obsypane nagrodami obrazy jak „Selma”.

TVP 1 HD na początku listy Cyfrowego Polsatu

Cyfrowy PolsatW dniu dzisiejszym skopiowany został kanał TVP 1 HD na pozycji 3 listy Cyfrowego Polsatu. Jednocześnie przekaz w standardowej rozdzielczości został przesunięty na pozycję 502. Niezmienne kanał TVP 1 HD znajduje się także w sektorze kanałów HD, czyli na pozycji 113.

Przygarnij darmowy starter Plush na Kartę

PlushStartery Plush na Kartę można mieć teraz całkowicie za darmo. Wystarczy jedynie wejść na stronę www.plushbezlimitu.pl i poprawnie wypełnić znajdujący się na niej formularz. Wybrać można jeden z dwóch starterów: „Rozmowy i SMS-y bez limitu i 1 GB” oraz „2 GB, SMS-y bez limitu i 9 gr/min”.

FightBox HD od 1 października w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat1 października do oferty Cyfrowego Polsatu dołączy FightBox w jakości HD (obecnie dostępna jest wersja SD). Ponadto, od tego dnia kanały FilmBox, FilmBox Extra (od 29 września jako FilmBox Premium), FilmBox Action, FilmBox Family będą emitowane w nowych standardach modulacji i kodowania.

Ostatnio poruszane tematy

  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Stacje radiowe w Polsce
Nadawcy i operatorzy telewizyjni oraz radiowi
5302 65 Avatar
[PN] "Wydarzenia, opinie, k...
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
26091 214 Avatar
[PN/PN2] "Wydarzenia" i "Go...
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
102275 1040 Avatar
Polsat Film 2 [plan.]
Kanały grupy Polsat i powiązane
3985 43 Avatar
Polsat News (HD) - dyskusja...
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
203907 2435 Avatar
Aktualizacja Windows 10 - w...
Hyde Park
223 2 Avatar
Eleven Sports Network [plan.]
Nadawcy i operatorzy telewizyjni oraz radiowi
6433 68 Avatar
Polsat - dyskusja ogólna
Kanały grupy Polsat i powiązane
59834 580 Avatar
"Tylko muzyka. Must be the ...
Propozycje programowe kanałów Polsatu
24235 153 Avatar
Spoty promocyjne Polsatu
Propozycje programowe kanałów Polsatu
12382 74 Avatar