Napisz do nas!
redakcja@tvpolsat.info

Social media

Ankieta

Jak oceniasz nowości i zmiany w Cyfrowym Polsacie od 1 października?

Dobrze

Źle

Nie mam zdania

Notowania na GPW

24,53 zł (1,41%)

Kurs z: 06.10 (zamknięcie)

Partnerzy

Info

• Emilia Domaradzka odpadła z programu „Hell's Kitchen”

• Natalia Szroeder wygrała piąty odcinek czwartej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”

10 października
• Nowy program „SuperDzieciak” w Polsacie

31 października
Koniec dostępu promocyjnego Sundance Channel HD w pakietach Mini HD, Rodzinny HD, Familijny HD, i Familijny Max HD w Cyfrowym Polsacie

Polecamy na forum

Shoutbox


Zaloguj się lub zarejestruj, aby uzyskać dostęp do shoutboxa.

Szczegóły zmian na liście kanałów Cyfrowego Polsatu [akt.]

Cyfrowy Polsat Podajemy szczegółowe zmiany na liście kanałów Cyfrowego Polsatu wraz z podziałem na pozycje, które uległy zmianom i nowe oraz te, które zostały nienaruszone.

20 października wspólna debata Polsatu, TVN i TVP

Polsat NewsWe wtorek, 20 października w gmachu TVP przy ul. Woronicza 17 odbędzie się wspólna debata przedwyborcza organizowana przez Telewizję Polską, Telewizję Polsat i TVN. Wspólna debata trzech nadawców to odpowiedź na apel Jana Dworaka, przewodniczącego KRRiT o zorganizowanie przez największe telewizje jednej debaty, która dotrze do jak największej liczby widzów.

Zmiany w programie smartDOM

smartDOMCyfrowy Polsat i sieć Plus wprowadzają modyfikację w programie rabatowym smartDOM. Od 7 października br. przywrócona zostanie promocja „drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę” oferująca klientom szerokie portfolio usług – telewizję, Internet, telefon – w bardzo korzystnych cenach.

TNT HD w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy PolsatZgodnie z zapowiedziami nadawcy, w dniu dzisiejszym dokonano zmiany kanału TCM na TNT. Jednocześnie wystartował też przekaz TNT w wysokiej rozdzielczości, gdzie wcześniej był emitowany materiał promocyjny. TNT HD znajduje się na pozycji 152 (pakiet Film HD), a TNT w standardowej rozdzielczości na pozycji 44 (pakiet Familijny HD).

Kolejny świetny weekend Polsatu

Oglądalność i słuchalnośćRośnie popularność jesiennych propozycji Polsatu. Kolejny odcinek tanecznego show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zgromadził największą od początku serii, niemal 3,5 milionową widownię i zanotował rekordowe w sezonie udziały w rynku na poziomie 23,7% wśród wszystkich oglądających oraz 17,1% w grupie komercyjnej. Dało to Polsatowi pozycję lidera w trakcie emisji programu.

15 gwiazd na 15 lat Polsatu Sport w klipie wizerunkowym kanału

Polsat SportW piątkowy wieczór podczas uroczystej gali z okazji 15-lecia powstania Polsatu Sport miała miejsce premiera nowego spotu wizerunkowego kanału. W promocyjnym klipie związanym z jego jubileuszem 15-lecia pojawiło się 15 gwiazd polskiego sportu, dziennikarzy i komentatorów kanału.

Reality Shows MTV w Strefie Plusha

PlushOd dziś w ramach Strefy Plusha dostępna jest kolejna promocja - tym razem można zgarnąć darmowy dostęp na IPLA do światowych produkcji reality shows MTV. Wystarczy tylko mieć aktywne konto w Plushu na kartę lub mix i wysłać SMSa o treści MTV na bezpłatny numer 80040.

Kolejne zmiany kanałów dla kilku nadajników MUX-4 w ramach drugiego etapu [akt.]

TV MobilnaJak informuje Emitel, w dniach 29 i 30 września oraz 1 października w ramach drugiego etapu rekonfiguracji sieci nadawczej, zmianie uległy kolejne kanały emisji MUX-4 (TV Mobilnej Cyfrowego Polsatu) z pięciu obiektów: Katowice / EC, Łódź / Damis, Łódź Pabianice, TON Katowice / Tychy i TON Włocławek / ul. Płocka.

Polsat News HD od pakietu Rodzinnego HD w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy PolsatKilka dni temu doszło do zmiany dostępności kanału informacyjnego Polsat News HD w Cyfrowym Polsacie. Od teraz kanał jest udostępniony także abonentom, którzy posiadają pakiet Rodzinny HD. Wcześniej dostęp do tego kanału mieli abonenci od pakietu Familijnego HD wzwyż.

Gwiazda Polsat Food Network w "Top Chef" w Polsacie

Top ChefChing He Huang, londyńska szefowa kuchni, gwiazda Food Network i Polsat Food Network, a także ambasador kuchni chińskiej, już 14 października wystąpi jako gość specjalny w 6. odcinku piątej polskiej edycji programu „Top Chef” w Polsacie. Tematem odcinka będzie kuchnia azjatycka, a Ching udzieli uczestnikom programu wielu cennych, eksperckich rad.

Paweł Kukiz odwołał wizytę w Polsat News. Zmiany w "Daję słowo"

Polsat NewsGościem dzisiejszego wydania programu „Daję słowo” o 18:00 w Polsat News i Polsat News 2 miał być Paweł Kukiz. Około 14:00, na 4 godziny przed programem, polityk odwołał jednak swoją wizytę w studiu Polsatu, choć wcześniej potwierdzał, że pojawi się w programie. Stacja postanowiła wyemitować dzisiejsze wydanie z innym gościem.

9 lat Superstacji

SuperstacjaW najbliższy piątek, 2 października, minie 9 lat od rozpoczęcia nadawania telewizji Superstacja. Z tej okazji nadawca przygotował specjalną urodzinową ofertę. Na antenie przez cały weekend będzie można zobaczyć między innymi urodzinowy zwiastun, a w nim twarze stacji, zarówno znane z emitowanych programów jak i te stojące z drugiej strony ekranu.

Ostatnio poruszane tematy

  Temat Ostatni post
Krzysztof Ibisz
Ludzie Polsatu
Wyświetleń: 83966 | Odpowiedzi: 22
Avatar
Kanały TVN (HD), TTV (HD), Mango 24 i NTL
Nadawcy i operatorzy telewizyjni oraz radiowi
Wyświetleń: 77500 | Odpowiedzi: 678
Avatar
OBSTAW: LM i LE 2015/2016
Obstaw!
Wyświetleń: 102745 | Odpowiedzi: 1480
Avatar
Magda Sakowska
Ludzie Polsatu
Wyświetleń: 14355 | Odpowiedzi: 30
Avatar
Polsat News (HD) - dyskusja ogólna
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
Wyświetleń: 225467 | Odpowiedzi: 2552
Avatar
[PN/PN2] "Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
Wyświetleń: 106729 | Odpowiedzi: 1064
Avatar
Polsat Sport (HD), Polsat Sport Extra (HD) i Po...
Kanały grupy Polsat i powiązane
Wyświetleń: 179556 | Odpowiedzi: 1849
Avatar
Telewizja na żywo w ipla
Ipla i inne projekty internetowe
Wyświetleń: 5460 | Odpowiedzi: 27
Avatar
Kanały telewizyjne i radiowe wchodzące w skład ...
Zestawienia
Wyświetleń: 3555 | Odpowiedzi: 0
Avatar
Konkursy Piosenki Eurowizji
Hyde Park
Wyświetleń: 18627 | Odpowiedzi: 63
Avatar