Ankieta

Jak oceniasz nowy wygląd serwisu tvpolsat.info?

Dobrze, jest lepszy

Źle, poprzedni był lepszy

Nie mam zdania

Notowania na GPW

24,08 (+0,58%)

0,64 (+1,59%)

3,16 (+0,32%)

Kurs z: 27.02 (zamknięcie)

Partnerzy

Social media

Info

• W ten weekend „Nowy dzień” z Zieleńca
1 marca
• Urodziny tvpolsat.light

4 marca
• Raport roczny Cyfrowego Polsatu za 2014 rok

7 kwietnia
• Koniec „otwartego okna” kanałów BBC w Cyfrowym Polsacie

Shoutbox


Zaloguj się lub zarejestruj, aby uzyskać dostęp do shoutboxa.

"Love is in the air" w wiosennym spocie Polsatu [wideo]

Polsat Piosenka „Love is in the air” jest muzycznym podkładem w wiosennym spocie Polsatu. W spocie stacji występują gwiazdy: „Tylko muzyka. Must be the music”, „Celebrity Splash!”, „Naszego nowego domu”, „Sportu”, „Przyjaciółek”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Wydarzeń”, „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”, „Top Chef” i „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”.

Reprezentacje siatkarzy i siatkarek do 2018 roku na antenach Polsatu

PolsatDzisiaj odbyła się konferencja prasowa dotycząca podpisania przez PZPS i Telewizję Polsat umowy dotyczącej partnerstwa telewizyjnego na lata 2015-2018. Umowa dotyczy, m.in. transmisji z meczów Ligi Światowej i Memoriału Huberta Wagnera.

Polsat Viasat Explore w ofercie Multimedia Polska

Polsat Viasat2 marca do pakietów SuperBox i MaxBox w telewizji cyfrowej Multimedia Polska dołączy kanał Polsat Viasat Explore. Nowy kanał dostępny będzie na 82 pozycji EPG. Multimedia Polska udostępnia go także online w swoim serwisie mmTV.pl. W ofercie IPTV kanał znajdował się już wcześniej - pozycja 221.

Kolejna kopia AXN Spin HD z tp. nc+ z kodowaniem Cyfrowego Polsatu [akt.]

Cyfrowy PolsatDo przekazu kanału testowego, który kilka dni temu pojawił się na jednym z transponderów należących do platformy nc+ dodany został system kodowania charakterystyczny dla platformy Cyfrowego Polsatu. Jak się okazuje jest to kolejna kopia kanału AXN Spin HD. Są też uprawnienia dla abonentów, lecz przekaz wyszukuje się poza listą kanałów operatora.

Bohdan Tomaszewski nie żyje

ŻałobaW wieku 93 lat zmarł Bohdan Tomaszewski. Był on komentatorem sportowym oraz legendarnym dziennikarzem. Przez ostatnie 15 lat był związany z Polsatem Sport, gdzie komentował turnieje tenisa.

Kara dla Telewizji Polsat za przekroczenie limitu czasu reklam

PolsatPrzewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji dnia 23 lutego 2015 roku nałożył na Telewizję Polsat, nadawcę programów TV 4 i TV 6 dwie kary - każdą w wysokości 15 000 zł. Nadawca przekroczył ustawowy limit czasu reklam.

Wiosenne nowości Szóstki

SzóstkaWśród propozycji Szóstki na wiosnę znajdą się nowe programy, premierowe cykle dokumentalne, znakomite seriale i atrakcyjne pozycje filmowe. Od poniedziałku do piątku od godz. 16.15 widzowie będą mogli oglądać dwa nowe programy: „Wojny parkingowe” i „Customy Danny’ego”.

Z paradokumentów Polsatu największą oglądalność miały "Zdrady"

Oglądalność i słuchalność„Zdrady” (czwartki o 20:00) są najpopularniejszym serialem paradokumentalnym Polsatu. W ubiegłym sezonie śledziło je 1,9 mln widzów. Notują jednakże najmniejszy udziału w rynku. Najmniej widzów mają z kolei „Pielęgniarki” i „Trudne sprawy” – 0,7 mln. Są one jednak nadawane w dni powszednie o wczesnych porach – odpowiednio o 12:00 i 13:00. Te seriale mogą się natomiast pochwalić wysokimi udziałami.

Sopot TOPtrendy Festiwal 2015 odbędzie się pod koniec maja

TOPtrendySopot TOPtrendy Festiwal 2015 odbędzie się w dniach od 29 (piątek) do 31 maja (niedziela) w Operze Leśnej w Sopocie – wynika z informacji podanych przez biuro reklamy Polsat Media. Jak co roku podczas festiwalu widzowie zobaczą: koncert TOP, konkurs „trendy”, Sopocką Noc Kabaretową i koncerty jubileuszowe. Rok temu festiwal zorganizowano w dniach od 30 maja do 1 czerwca.

Wiosna w Czwórce z kontynuacjami seriali i filmowymi przebojami [wideo]

CzwórkaWiosną na antenie Czwórki można będzie zobaczyć kontynuacje hitów stacji („Sekrety sąsiadów”, „Policjantki i policjanci”), nowe sezony popularnych programów („Galileo”, „STOP Drogówka), filmowe przeboje oraz premiery zagranicznych produkcji.

Ostatnio poruszane tematy

  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Polsat - dyskusja ogólna
Kanały grupy Polsat i powiązane
52177 530 Avatar
Seriale paradokumentalne Po...
Propozycje programowe kanałów Polsatu
27672 247 Avatar
Disco Polo Music
Kanały grupy Polsat i powiązane
8039 73 Avatar
nc+
Nadawcy i operatorzy telewizyjni oraz radiowi
116555 1180 Avatar
Polsat Sport (HD), Polsat S...
Kanały grupy Polsat i powiązane
141819 1667 Avatar
Spoty promocyjne Polsatu
Propozycje programowe kanałów Polsatu
11460 72 Avatar
Kanały TV Puls
Nadawcy i operatorzy telewizyjni oraz radiowi
28125 173 Avatar
[PN] "To był dzień" i "To b...
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
49861 433 Avatar
Polsat News (HD) - dyskusja...
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
153767 2107 Avatar
Kanały TVN, TTV i NTL
Nadawcy i operatorzy telewizyjni oraz radiowi
57120 527 Avatar