Ankieta

Jak oceniasz wiosenny spot Polsatu?

Dobrze, super spot

Źle, bywały lepsze

Nie mam zdania

Notowania na GPW

24,11 (-0,17%)

0,66 (+1,54%)

3,33 (+0,30%)

Kurs z: 06.03 (zamknięcie)

Partnerzy

Social media

Info

• W sobotę start programu „Celebrity Splash!” i trzeciej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”
8 marca
• Koncert 35-lecia grupy Perfect w Polsacie

19 marca
• Paramount Channel HD w Cyfrowym Polsacie

7 kwietnia
• Koniec „otwartego okna” kanałów BBC w Cyfrowym Polsacie

Shoutbox


Zaloguj się lub zarejestruj, aby uzyskać dostęp do shoutboxa.

Cyfrowy Polsat ma już zapasowe centrum nadawcze

Cyfrowy Polsat Cyfrowy Polsat w ubiegłym roku uruchomił zapowiadane od lat zapasowe satelitarne centrum nadawcze. Spółka poinformowała o tym w raporcie rocznym. Rezerwowe centrum nadawcze zlokalizowane jest w Radomiu. Z kolei główne centrum mieści się w Warszawie.

Nowa edycja programu "Polskie Nadzieje Olimpijskie"

Fundacja Polsat3 marca 2015 r. ruszyła nowa edycja programu grantowego Polskie Nadzieje Olimpijskie. Wnioski o dofinansowanie aktywności sportowej dzieci i młodzieży można składać za pomocą wypełnionego formularza on-line do 10 kwietnia 2015 roku. Formularz, regulamin oraz wszystkie informacje dotyczące programu znajdują się na stronie nadziejeolimpijskie.pl.

Kultowy serial "Allo Allo!" za darmo przez 2 miesiące w IPLI

IplaNajwiększa telewizja internetowa IPLA przygotowała wyjątkowy prezent. Do 7 maja br. wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu oraz klienci sieci Plus korzystający z pakietu IPLA PLUS lub IPLA SUPER PLUS otrzymają możliwość obejrzenia trzech sezonów kultowego serialu „’Allo ‘Allo!” bez dodatkowych opłat.

W Radomiu będą digitalizować dokumenty Cyfrowego Polsatu i Plusa

Cyfrowy PolsatZygmunt Solorz-Żak uruchomił w swoim rodzinnym mieście – Radomiu – firmę Market Sp. z o. o. Urząd miasta podał, że firma już zatrudnia kilkanaście osób, ale docelowo możliwe będzie zwielokrotnienie liczby miejsc pracy. Budowa siedziby firmy zakończyła się pod koniec ubiegłego roku. Spółka Market zajmuje się digitalizacją, archiwizacją oraz zarządzeniem dokumentami.

Cyfrowy Polsat obniżył ceny filmów w VOD - o 1 lub 2 zł

VODCyfrowy Polsat obniżył ceny filmów w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej. Nowości prosto z kin kosztują teraz 9,90 zł za jeden film (wcześniej, zgodnie z cennikiem, było to 11,90 zł). Hity wyceniono na 7,90 zł (poprzednio: 8,90 zł), a filmy z katalogu na 4,90 zł (wcześniej – 5,90 zł).

Igrzyska Europejskie Baku 2015 na sportowych antenach Polsatu

Polsat SportTelewizja Polsat nabyła prawa do pokazania nowej, wielkiej imprezy sportowej - Igrzysk Europejskich, które odbędą się w dniach 12-28 czerwca 2015 roku w Azerbejdżanie, pod auspicjami Europejskiego Komitetu Olimpijskiego. Polski Komitet Olimpijski planuje wysłać do Baku reprezentację, w której znajdzie się niemal 200 polskich sportowców.

8 kanałów tv na MUX L4, w tym jeden od Telewizji Dolnośląskiej Echo

ATM GrupaATM Grupa w raporcie rocznym oficjalnie poinformowała o planach uruchomienia lokalnego multipleksu MUX L4, na którym będzie mogło znaleźć się 8 kanałów, w tym własna stacja nadawana przez należącą do ATM Grupy spółkę Telewizja Dolnośląska Echo.

"Hell's kitchen. Piekielna kuchnia" z nową czołówką [wideo]

Hell's kitchen. Piekielna kuchniaDebiutująca w najbliższy wtorek trzecia edycja show „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia” otrzymała nową czołówkę, w której Wojciech Modest Amaro wcielił się w rolę karateki. Twórcy czołówki kulinarnego show Polsatu inspirowali się starymi filmami karate, a wszystko postanowili uchwycić z przymrużeniem oka.

Polsat World może ruszyć w III lub IV kwartale

PolsatMaciej Stec, członek zarządu Telewizji Polsat, podczas konferencji prasowej poświęconej prezentacji wyników spółki za czwarty kwartał i cały 2014 rok powiedział, że kanał Polsat World wystartuje w trzecim albo czwartym kwartale 2015 roku. Natomiast odnośnie drugiego planowanego już wcześniej kanału Polsat Film 2 nie ustalono nowego terminu startu z powodu przedłużających się rozmów z dystrybutorami filmowymi.

Jubileusze Roberta Jansona i Zakopower na festiwalu w Sopocie

TOPtrendyOrganizatorzy ujawnili program festiwalu TOPtrendy 2015, który odbędzie się w dniach od 29 do 31 maja. Ruszyła również sprzedaż biletów na to wydarzenie. Co ciekawe, we wszystkich opisach imprezy nie ma już wymienionej nazwy TOPtrendy, a tylko – „Festiwal w Sopocie 2015”. Na widzów czekają, m.in.: Sopocka Noc Kabaretowa, 20-lecie zespołu Szwagierkolaska, jubileusz Roberta Jansona oraz 10-lecie zespołu Zakopower.

Ostatnio poruszane tematy

  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Polsat Sport (HD), Polsat S...
Kanały grupy Polsat i powiązane
143394 1683 Avatar
Polsat - dyskusja ogólna
Kanały grupy Polsat i powiązane
52628 533 Avatar
OBSTAW: SiatkarskaLiga 2014...
Obstaw!
5601 138 Avatar
Comedy Central, Nickelodeon...
Nadawcy i operatorzy telewizyjni oraz radiowi
21029 149 Avatar
Kanały TVN, TTV i NTL
Nadawcy i operatorzy telewizyjni oraz radiowi
58195 547 Avatar
Polsat Film 2 [plan.]
Kanały grupy Polsat i powiązane
2859 38 Avatar
"Dancing with the stars. Ta...
Propozycje programowe kanałów Polsatu
16908 186 Avatar
[PN2] "Kultura do Kwadratu"...
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
1446 20 Avatar
TOPtrendy i Polsat Sopot Fe...
Propozycje programowe kanałów Polsatu
18966 144 Avatar
Muzo.tv
Kanały grupy Polsat i powiązane
20254 328 Avatar