• GŁÓWNA
 • Ankieta

  Najlepszy aktualny prezenter pogody Polsatu i Polsatu News to:

  Marek Horczyczak

  Paulina Sykut-Jeżyna

  Małgorzata Tomaszewska-Słomina

  Klara Wilkiewicz

  Notowania na GPW

  25,44 (+2,58%)

  0,62 (+1,64%)

  4,00 (-2,44%)

  Kurs z: 20.04 (zamknięcie)

  Partnerzy


  Social media

  Info

  • W dzisiejszym odcinku „Hell’s Kitchen” gościnnie wystąpią: Iwona Węgrowska, Ola Ciupa, Jolanta Rutowicz oraz Eliza Wesołowska i Ania „Mała” Aleksandrzak, znane szerszemu gronu z programu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”
  7 maja
  • Koniec „otwartego okna” Paramount Channel HD w Cyfrowym Polsacie
  14 maja
  • Raport Cyfrowego Polsatu za I kwartał
  29-31 maja
  • Polsat SuperHit Festiwal

  Shoutbox


  Zaloguj się lub zarejestruj, aby uzyskać dostęp do shoutboxa.

  Koniec programu "To był tydzień" w Polsat News [wideo]

  Polsat News Polsat News zrezygnował z emisji programu „To był tydzień”, będącego przeglądem najciekawszych materiałów reporterów z tygodnia. Ostatnie wydanie wyemitowano tydzień temu. Magazyn usunięto już z ramówki i zastąpiono dodatkowym wydaniem „Informacji”.

  Grupa Cyfrowy Polsat rozważa refinansowanie obecnego zadłużenia

  Cyfrowy PolsatGrupa Kapitałowa Cyfrowy Polsat analizuje możliwość i ewentualne warunki przeprowadzenia procesu refinansowania obecnego zadłużenia Grupy, celem uproszczenia jego struktury oraz dalszej optymalizacji warunków i obniżenia kosztów jego obsługi.

  Cyfrowy Polsat zaktualizował parametry iTV

  Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat podmienił na liście kanałów parametry niekodowanego kanału rozrywkowo-muzycznego iTV, który przenosi się na nowy transponder. Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą go znaleźć na pozycji nr 191. Przekaz kanału z nowych parametrów jest dostępny tylko dla abonentów posiadających dekodery HD. Parametry powinny zaktualizować się samodzielnie lub po ponownej instalacji kanałów.

  Ankieta tvpolsat.info: Krzysztof Ibisz najlepszym gospodarzem "Nowego dnia"

  tvpolsat.infoW minionym tygodniu czytelnicy serwisu tvpolsat.info wybierali najlepszego gospodarza programu "Nowy dzień z Polsat News". Jak wynika z przeprowadzonej sondy, zdaniem ankietowanych na ten tytuł zasługuje Krzysztof Ibisz. Na drugim miejscu uplasował się Bartosz Kurek.

  Prąd od Plusa jeszcze tańszy w godz. popołudniowych i nocnych oraz weekendy i święta

  PlusOd 20 kwietnia w ofercie prądu od Plusa pojawia się nowa grupa taryfowa G12w. Pozwala ona na optymalizację wydatków oraz dodatkowe oszczędności i jest szczególnie atrakcyjna dla osób zużywających w ciągu dnia mało energii elektrycznej.

  Komentatorzy Polsatu najpopularniejszymi dziennikarzami sportowymi na Twitterze

  Polsat SportMateusz Borek jest najpopularniejszym polskim dziennikarzem sportowym na Twitterze. Według analizy NapoleonCat.com śledzi go ponad 206 tysięcy osób. Tylko w tym roku jego profil w serwisie mikroblogowym zaczęło obserwować 62706 sympatyków sportu. To więcej niż w sumie śledzi twitterowe profile trzech najpopularniejszych w tym serwisie klubów piłkarskich (Legia Warszawa 23953, Lech Poznań 19018, Śląsk Wrocław 7815).

  3,3 mln widzów "Tańca z gwiazdami", 2,7 mln show "Twoja twarz brzmi znajomo"

  Oglądalność i słuchalnośćTaneczne zmagania gwiazd w „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” obejrzało w miniony piątek średnio niemal 3,3 mln widzów, czyli co piąty widz. Tym samym Telewizja Polsat stała się niekwestionowanym liderem wieczornego, piątkowego pasma w grupie 4+. Bardzo dobry wynik zanotowało również show „Twoja twarz brzmi znajomo”.

  "Z archiwum 997" w czwartki na CI Polsat. Zobacz zwiastun

  CI Polsat23 kwietnia o 22:30 na antenie CI Polsat zadebiutuje „Z archiwum 997”. Program będzie pokazywany w czwartek, czyli w ten sam dzień, w który przez lata emitowano „Magazyn kryminalny 997” w TVP2, a obecnie również w czwartki, ale o 21:30, w Polsat Play nadawany jest program „997. Fajbusiewicz na tropie”.

  "Lombard z Beverly Hills" od 20 kwietnia w Polsat Cafe

  Polsat CaféW poniedziałek, 20 kwietnia, Polsat Cafe rozpocznie emisję serialu dokumentalnego „Lombard z Beverly Hills”. Cykl przedstawia funkcjonowanie lombardu The Dina Collection, który prowadzi Yossi Dina. To nietypowy lombard, bo odwiedzają go nie tylko zwykli ludzie, ale również znane osoby.

  Ponad 10% udziałów serialu "Policjantki i Policjanci" w Czwórce

  Oglądalność i słuchalnośćPadł kolejny rekord serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce. Wczorajszy odcinek zdobył 10,3% udziałów w rynku w grupie komercyjnej oraz 9,6% wśród wszystkich widzów. Czwórka, która w paśmie nadawania serialu utrzymuje pozycję 4 stacji w Polsce, była wczoraj drugim najchętniej oglądanym kanałem przez widzów telewizji naziemnej, plasując się tuż za Polsatem i notując 15,6% udziałów w tej widowni w grupie komercyjnej.

  Ostatnio poruszane tematy

    Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
  Agnieszka Gozdyra
  Ludzie Polsatu
  23700 41 Avatar
  OBSTAW: SiatkarskaLiga 2014...
  Obstaw!
  6872 166 Avatar
  OBSTAW: LM i LE 2014/2015
  Obstaw!
  85581 1278 Avatar
  OBSTAW: Formuła 1 - sezon 2014
  Obstaw!
  50709 825 Avatar
  Stacje radiowe w Polsce
  Nadawcy i operatorzy telewizyjni oraz radiowi
  2795 35 Avatar
  Polsat News (HD) - dyskusja...
  "Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
  167186 2174 Avatar
  Kanały TV Puls
  Nadawcy i operatorzy telewizyjni oraz radiowi
  29795 185 Avatar
  DYSKUSJA: SiatkarskaLiga 20...
  Obstaw!
  1422 30 Avatar
  [PN/PN2] "Wydarzenia 15:50"...
  "Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
  11765 82 Avatar
  [PN] "To był tydzień"
  Archiwalne propozycje programowe kanałów Polsatu
  3680 26 Avatar