Ankieta

Jak oceniasz nowy wygląd serwisu tvpolsat.info?

Dobrze, jest lepszy

Źle, poprzedni był lepszy

Nie mam zdania

Notowania na GPW

24,08 (+0,58%)

0,64 (+1,59%)

3,16 (+0,32%)

Kurs z: 27.02 (zamknięcie)

Partnerzy

Social media

Info

• Zakończyła się akcja „Bezpieczna zima”
1 marca
• Urodziny tvpolsat.light

4 marca
• Raport roczny Cyfrowego Polsatu za 2014 rok

7 kwietnia
• Koniec „otwartego okna” kanałów BBC w Cyfrowym Polsacie

Shoutbox


Zaloguj się lub zarejestruj, aby uzyskać dostęp do shoutboxa.

"Love is in the air" w wiosennym spocie Polsatu [wideo]

Polsat Piosenka „Love is in the air” jest muzycznym podkładem w wiosennym spocie Polsatu. W spocie stacji występują gwiazdy: „Tylko muzyka. Must be the music”, „Celebrity Splash!”, „Naszego nowego domu”, „Sportu”, „Przyjaciółek”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Wydarzeń”, „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”, „Top Chef” i „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”.

HBO GO w Cyfrowym Polsacie za darmo do końca marca

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat przygotował promocję, dzięki której hity filmowe i pełne sezony seriali w HBO GO można oglądać za darmo do końca marca. Oferta jest limitowana i przeznaczona dla pierwszych 50 tys. abonentów Cyfrowego Polsatu, którzy korzystają z pakietu Familijnego HD lub Familijnego Max HD, a nie mają w swoim abonamencie HBO GO.

"Disco Polo Life" także w Czwórce

CzwórkaProgram muzyczny „Disco Polo Life”, który zadebiutował dzisiaj o godz. 13:00 na kanale Disco Polo Music będzie można oglądać także w Czwórce. Będzie on emitowany od 5 marca o godz. 5:00 nad ranem (przez kolejne dni dodatkowo też o godz. 4:00) jednocześnie zastępując powtórkowe odcinki programu muzycznego "4music".

"Disco gramy" w Disco Polo Music. Prowadzi Michał Puzio [wideo]

Disco Polo Music1 marca na antenie Disco Polo Music zadebiutuje magazyn muzyczny „Disco gramy”. Poprowadzi go Michał Puzio, który wcześniej był gospodarzem programu „W rytmie Disco Polo Music”. Puzio znany jest również z magazynu „Wstawaj! Gramy!” w Polsacie.

Turniej Counter-Strike: Global Offensive Katowice 2015 w Polsat Viasat Explore

Polsat ViasatW niedzielę, 15 marca na kanale Polsat Viasat Explore zostanie pokazana transmisja z turnieju Counter-Strike: Global Offensive Katowice 2015, który odbędzie się w dniach od 12 do 15 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz Spodku. Weźmie w nim udział 16 najlepszych drużyn na świecie, w tym polska drużyna Virtus.Pro, które będą walczyły o 250 000 dolarów.

Dwa nowe seriale od marca w Polsat JimJam

Polsat Jim JamW niedzielę, 1 marca na antenie Polsat JimJam zadebiutuje serial „Potworek Matma i jego drużyna”. Celem serialu jest pokazanie dzieciom, że matematyka jest dookoła nas, a z liczenia można czerpać radość. Matematykę można dostrzec nawet przy wykonywaniu najprostszych czynności. Tego samego dnia na antenie stacji będzie miała miejsce premiera serialu „Dzieciaki-zwierzaki: Podwodna misja”.

Reprezentacje siatkarzy i siatkarek do 2018 roku na antenach Polsatu

PolsatDzisiaj odbyła się konferencja prasowa dotycząca podpisania przez PZPS i Telewizję Polsat umowy dotyczącej partnerstwa telewizyjnego na lata 2015-2018. Umowa dotyczy, m.in. transmisji z meczów Ligi Światowej i Memoriału Huberta Wagnera.

Polsat Viasat Explore w ofercie Multimedia Polska

Polsat Viasat2 marca do pakietów SuperBox i MaxBox w telewizji cyfrowej Multimedia Polska dołączy kanał Polsat Viasat Explore. Nowy kanał dostępny będzie na 82 pozycji EPG. Multimedia Polska udostępnia go także online w swoim serwisie mmTV.pl. W ofercie IPTV kanał znajdował się już wcześniej - pozycja 221.

Kolejna kopia AXN Spin HD z tp. nc+ z kodowaniem Cyfrowego Polsatu [akt.]

Cyfrowy PolsatDo przekazu kanału testowego, który kilka dni temu pojawił się na jednym z transponderów należących do platformy nc+ dodany został system kodowania charakterystyczny dla platformy Cyfrowego Polsatu. Jak się okazuje jest to kolejna kopia kanału AXN Spin HD. Są też uprawnienia dla abonentów, lecz przekaz wyszukuje się poza listą kanałów operatora.

Bohdan Tomaszewski nie żyje

ŻałobaW wieku 93 lat zmarł Bohdan Tomaszewski. Był on komentatorem sportowym oraz legendarnym dziennikarzem. Przez ostatnie 15 lat był związany z Polsatem Sport, gdzie komentował turnieje tenisa.

Ostatnio poruszane tematy

  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
"Nasz nowy dom"
Propozycje programowe kanałów Polsatu
9809 117 Avatar
Polsat Film (HD)
Kanały grupy Polsat i powiązane
15944 83 Avatar
Polsat Food Network
Kanały grupy Polsat i powiązane
30486 207 Avatar
Seriale paradokumentalne Po...
Propozycje programowe kanałów Polsatu
27769 248 Avatar
OBSTAW: LM i LE 2014/2015
Obstaw!
82124 1239 Avatar
[PN] "Nowy dzień z Polsat N...
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
25614 136 Avatar
Disco Polo Music
Kanały grupy Polsat i powiązane
8155 75 Avatar
[PN/PN2] "Informacje dnia"
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
168 10 Avatar
[PN] "Skandaliści"
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
1027 30 Avatar
Polsat News (HD) - dyskusja...
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
154148 2102 Avatar