• GŁÓWNA
 • Ankieta

  Najlepszy gospodarz "Nowego dnia" to:

  Mariusz Abramowicz

  Beata Cholewińska

  Joanna Górska

  Bartosz Kurek

  Krzysztof Ibisz

  Notowania na GPW

  24,80 (-2,75%)

  0,61 (+1,67%)

  4,10 (-2,15%)

  Kurs z: 17.04 (zamknięcie)

  Partnerzy


  Social media

  Info

  • Żadna z par nie odpadła z programu „Danicng with the stars. Taniec z gwiazdami”. Za tydzień odpadną natomiast dwie pary
  7 maja
  • Koniec „otwartego okna” Paramount Channel HD w Cyfrowym Polsacie
  14 maja
  • Raport Cyfrowego Polsatu za I kwartał
  29-31 maja
  • Polsat SuperHit Festiwal

  Shoutbox


  Zaloguj się lub zarejestruj, aby uzyskać dostęp do shoutboxa.

  Agnieszka Gozdyra wraca do Polsat News. Poprowadzi "Informacje"

  Polsat News Agnieszka Gozdyra w ten weekend powróci do Polsat News. Prezenterka wróci na antenę po ponad miesięcznym urlopie, na który stacja wysłała ją po zdjęciu programu „Skandaliści”. Zmieni się jednak zakres obowiązków dziennikarki. Agnieszka Gozdyra będzie teraz prowadzić i wydawać „Informacje”.

  Ponad 10% udziałów serialu "Policjantki i Policjanci" w Czwórce

  Oglądalność i słuchalnośćPadł kolejny rekord serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce. Wczorajszy odcinek zdobył 10,3% udziałów w rynku w grupie komercyjnej oraz 9,6% wśród wszystkich widzów. Czwórka, która w paśmie nadawania serialu utrzymuje pozycję 4 stacji w Polsce, była wczoraj drugim najchętniej oglądanym kanałem przez widzów telewizji naziemnej, plasując się tuż za Polsatem i notując 15,6% udziałów w tej widowni w grupie komercyjnej.

  "Agropasja" o dogodniejszej porze w Polsat News [wideo]

  Polsat NewsMagazyn rolniczy „Agropasja” wraca do popołudniowej ramówki Polsat News. Program zajmie miejsce zwolnione przez niedzielny magazyn naukowy „Horyzont zdarzeń”, który został przeniesiony z godz. 17:30 na 18:20. „Agropasja” otrzyma więc dogodniejszą porę emisji, bowiem dotychczas program był nadawany o bardzo wczesnej godzinie – 05:30 w soboty i niedziele.

  Niższe ceny oraz nowości VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

  VODVOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu obniżyła ceny oferowanych materiałów – Nowości kosztują teraz 9,90 zł, Hit – 7,90 zł, a film z kategorii Katalog jedynie 4,90 zł.

  Doda muzycznym gościem "Tańca z gwiazdami". 10 lat programu w Polsce

  Dancing with the stars. Taniec z gwiazdamiW najbliższy piątek w „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” wystąpi Doda. Wokalistka będzie gościem specjalnym odcinka. Doda w piątek zaśpiewa aż dwie piosenki: cover Cher „If I Could Turn Back Time” i swój singlowy przebój „Riotkę”. Warto dodać, że dzisiaj mija 10 lat od premiery „Tańca z gwiazdami” w Polsce.

  "Szybkie uczty Siby" od 20 kwietnia w Polsat Food Network

  Polsat FoodW poniedziałek, 20 kwietnia, o godz. 17:00 na antenie Polsat Food Network zadebiutuje program „Szybkie uczty Siby”. W nowym cyklu Siba Mtongana przedstawi widzom łączącą rozmaite wpływy kulturę kulinarną współczesnej Afryki Południowej, zapraszając ich na szybkie uczty przy stole Siby.

  TVN Meteo Active zastąpił TVN Meteo

  Cyfrowy PolsatZgodnie z zapowiedziami nadawcy, w dniu dzisiejszym kanał TVN Meteo został zastąpiony przez kanał TVN Meteo Active. TVN Meteo Active znajduje się niezmiennie na pozycji 105 listy Cyfrowego Polsatu oraz też minimalnym pakietem, od którego jest dostępny w ofercie operatora, jest pakiet Rodzinny HD.

  Majowe premiery na kanałach Polsat Viasat

  Polsat ViasatWśród majowych propozycji Polsat Viasat History znajdą się kolejne niesamowite historie na podstawie archeologicznych rekonstrukcji w drugiej serii programów „Zmarli średniowiecza”; na Polsat Viasat Explore natomiast powrócą „Mistrzowie drewna”. I wreszcie, na Polsat Viasat Nature zobaczymy znakomity serial „Pomocne psy”.

  Cyfrowy Polsat połączy się z Redefine

  Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat zawiadamia akcjonariuszy o planowanym połączeniu Cyfrowego Polsatu oraz Redefine, w której to spółce Cyfrowy Polsat posiada 100% akcji w kapitale zakładowym. Połączenie nastąpi poprzez przeniesienie na spółkę przejmującą – jako jedynego wspólnika spółki przejmowanej – całego majątku Redefine w drodze sukcesji uniwersalnej, oraz rozwiązanie spółki przejmowanej bez przeprowadzania jej likwidacji.

  Muzo.fm poprawiło wyniki i nie jest już ostatnie w rankingu

  Oglądalność i słuchalnośćMuzo.fm poprawiło udział w rynku radiowym i nie jest już ostatnią stacją w rankingu ogólnopolskich i ponadregionalnych stacji radiowych – wynika z najnowszej fali badania Radio Track, Millward Brown SMG/KRC. Muzo.fm w pierwszym kwartale 2015 roku osiągnęło 0,3% udziału w rynku, niewiele tracąc do radiowej Czwórki i Dwójki, a wyprzedzając Zet Chilli.

  Ostatnio poruszane tematy

    Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
  OBSTAW: Formuła 1 - sezon 2014
  Obstaw!
  50448 819 Avatar
  [S] "Bez ograniczeń"
  "Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
  750 10 Avatar
  Superstacja - dyskusja ogólna
  "Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
  34284 201 Avatar
  Muzo.fm
  Kanały grupy Polsat i powiązane
  12890 177 Avatar
  Stacje radiowe w Polsce
  Nadawcy i operatorzy telewizyjni oraz radiowi
  2697 34 Avatar
  ITV i Ezo TV
  Nadawcy i operatorzy telewizyjni oraz radiowi
  8465 37 Avatar
  Agnieszka Gozdyra
  Ludzie Polsatu
  23533 38 Avatar
  [PN/PN2] "Wydarzenia" i "Go...
  "Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
  95167 1016 Avatar
  Kanały TVN, TTV i NTL
  Nadawcy i operatorzy telewizyjni oraz radiowi
  63361 602 Avatar
  OBSTAW: SiatkarskaLiga 2014...
  Obstaw!
  6782 163 Avatar