Ankieta

Czy kanały sportowe Polsatu powinny mieć nowe logotypy?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Notowania na GPW

24,30 (+0,41%)

0,61 (=0,00%)

3,74 (=0,00%)

Kurs z: 03.07 (zamknięcie)

Partnerzy


Social media

Info

• W niedzielę „Nowy dzień” z Mikołajek

20 lipca
• Koniec „otwartego okna” kanału Extreme Sports Channel w Cyfrowym Polsacie

31 sierpnia
• Powrót po wakacyjnej przerwie serialu „Pierwsza miłość”

Shoutbox


Zaloguj się lub zarejestruj, aby uzyskać dostęp do shoutboxa.

W wakacje "To był dzień" w Polsat News 5 razy w tygodniu

Polsat News Na czas wakacji Polsat News zwiększył liczbę wydań programu „To był dzień”. Czołowy magazyn publicystyczno-informacyjny stacji latem można oglądać także w piątki. Piątkowe wydania „To był dzień” zastąpiły program „Premierzy", który udał się na wakacyjną przerwę.

Możliwość zakupów w Sklepie Windows już w Plusie

PlusKlienci sieci Plus korzystający z urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym firmy Microsoft mogą już w wygodny sposób robić zakupy w Sklepie Windows. Usługa została udostępniona z początkiem lipca bieżącego roku i pozwala na zakupienie dostępnych tam produktów przez użytkowników wszystkich rodzajów ofert w Plusie (Abonament, Mix, Na Kartę).

Cyfrowy Polsat wyemituje obligacje o wartości nawet 1 mld zł

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat wyemituje maksymalnie milion niezabezpieczonych obligacji na okaziciela serii A o wartości nominalnej 1 tys. zł każda i łącznej wartości nie większej niż miliard zł. Spółka chce wprowadzić obligacje do alternatywnego systemu obrotu prowadzonego przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie w ramach rynku Catalyst.

Nowa odsłona oferty JA+ Abonament w Plusie

PlusOd 2 lipca Plus wprowadza nowa odsłonę oferty abonamentowej. Nowością w ofercie jest możliwość nielimitowanego korzystania z Internetu LTE w smartfonie. Powiększone też zostały podstawowe pakiety internetowe, a pakiet roamingowy dostępny jest już w abonamencie 49,99 zł.

Plush uruchamia strefę z rabatami i bonusami dla użytkowników

PlushMarkowe produkty w niższej cenie, promocje na usługi telekomunikacyjne, filmy, muzyka, gry i bonusy do doładowań. To wszystko pojawiać się będzie od dziś w specjalnej Strefie Plusha, dostępnej dla użytkowników Plush Na Kartę i Plush Mix.

Polsat Sport liderem wśród kanałów sportowych w pierwszym półroczu 2015

Oglądalność i słuchalnośćPolsat Sport był najchętniej oglądaną stacją sportową w pierwszej połowie 2015 roku. Stacja zanotowała w tym czasie 0,6% udziałów w rynku w grupie wszystkich badanych oraz 0,5% w grupie komercyjnej, zdecydowanie wygrywając w obu grupach audytoryjnych ze wszystkimi kanałami sportowymi, w tym z Eurosportem (0,3% SHR A16-49 i 0,51% w A4+).

Cyfrowy Polsat zawarł umowę ramową z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat poinformował o zawarciu w dniu 29 czerwca Umowy Ramowej z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju („EBOR”). Zawarcie Umowy Ramowej jest związane z rozważaniem przez EBOR nabycia obligacji emitowanych przez Cyfrowy Polsat. Zawarcie Umowy Ramowej nie rodzi po stronie EBOR kontraktowego obowiązku nabycia obligacji spółki.

Rekordowa oglądalność sportowych anten Polsatu

Oglądalność i słuchalnośćMiniony weekend był jednym z najlepszych w historii pod względem oglądalności w obu grupach audytoryjnych dla Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport News. Łącznie stacje zgromadziły 4,3% udziałów w rynku wśród wszystkich oglądających oraz 3,4% w grupie komercyjnej i tym samym zdystansowały konkurencję.

Kolejne zmiany kanałów dla kilku nadajników MUX-4 [3 akt.]

TV MobilnaJak informuje Emitel, w dniu 29 czerwca w ramach rekonfiguracji sieci nadawczej, zmianie uległy kolejne kanały emisji MUX-4 (TV Mobilnej Cyfrowego Polsatu) z czterech obiektów: TON Wrocław / Grunwaldzka, TON Warszawa / Legionowo, TON Bydgoszcz / KPEC i TON Poznań / Karolin.

Ankieta tvpolsat.info: Polsat 1 nie będzie miał ciekawej oferty programowej

tvpolsat.infoW minionym tygodniu czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Czy Polsat 1 będzie miał ciekawą ofertę programową. Jak wynika z przeprowadzonej sondy nieco większa liczba ankietowanych uważa, że międzynarodowy kanał Polsat 1 nie będzie posiadał ciekawej ramówki.

Ostatnio poruszane tematy

  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
OBSTAW: Formuła 1 - sezon 2015
Obstaw!
54082 855 Avatar
[PN/PN2] Prognoza pogody
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
10677 68 Avatar
[PN] "Nowy dzień z Polsat N...
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
30223 166 Avatar
OBSTAW: LM i LE 2015/2016
Obstaw!
93539 1354 Avatar
Disco Polo Music
Kanały grupy Polsat i powiązane
9803 77 Avatar
Kanały TVN, TTV i NTL
Nadawcy i operatorzy telewizyjni oraz radiowi
70186 635 Avatar
Pokaż swój pulpit :)
Hyde Park
11938 51 Avatar
[PN2] "WidziMiSię"
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
7239 81 Avatar
Polsat Food Network (HD)
Kanały grupy Polsat i powiązane
34752 238 Avatar
[PN] "Raport specjalny" / d...
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
3605 14 Avatar