Szukaj tagi:

Wpisuj same wyrazy bez znacznika '#' (hashtag).
Wszystkie tagi

Tagi - polsat news 2

Wszystkie Tagi
Wieczór wyborczy „Europa wybiera: Francja” w Polsat News 2
W niedzielę, 23 kwietnia o godz. 18:00 Polsat News 2 rozpocznie wieczór wyborczy „Europa wybiera. Francja”. Będzie to drugie wydanie specjalnego cyklu magazynu „To był dzień na świecie”, w ramach którego są relacjonowane wybory w kolejnych krajach Europy.
Polsat News 2 pokaże holenderski wieczór wyborczy. 5 godzin programu na żywo
W środę o 18:00 Polsat News 2 rozpocznie specjalne wydanie magazynu „To był dzień na świecie”. Będzie to pięciogodzinny program poświęcony wyborom parlamentarnym w Holandii, które będą początkiem europejskiego maratonu wyborczego.
Polsat News 2 przeszedł na produkcję programu w jakości HD
Od poniedziałku programy Polsat News 2 są produkowane w jakości HD – dowiedział się portal tvpolsat.info. Mimo to stacja nadal nadaje w standardowej rozdzielczości. Lepszą jakość obrazu programów mogą już jednak zauważyć widzowie Polsat News HD, który równolegle z Polsat News 2 emituje magazyn „Światowidz” i „Biznes Informacje”.
„Państwo w Państwie postscriptum” - specjalny program dzisiaj w Polsat News
Dzisiaj o 23:00 Polsat News pokaże „Państwo w Państwie postscriptum”. Będzie to specjalne, dodatkowe wydanie programu „Państwo w Państwie”, w którym zostaną ujawnione najbardziej wstrząsające materiały ze śledztwa w sprawie Krzysztofa Pomorskiego.
W niedzielę ostatni „Pociąg do polityki” z Beatą Lubecką
W najbliższą niedzielę Polsat News i Polsat News 2 pokażą ostatnie – prowadzone przez Beatę Lubecką – wydanie programu „Pociąg do polityki”. Dziennikarka pożegna się z programem odcinkiem nr 101.
„Fajka pokoju” i „Naczelni” o nowych porach w Polsat News 2
Od stycznia weekendowe magazyny „Fajka pokoju” i „Naczelni” w Polsat News 2 są emitowane o nowych porach.
Beata Lubecka gospodynią „Gościa Wydarzeń”. Dominika Długosz w „Pociągu do polityki”
Od 9 stycznia nową prowadzącą „Gościa Wydarzeń” w Polsat News i Polsat News 2 będzie Beata Lubecka. Dziennikarka będzie przeprowadzać rozmowy z politykami i ekspertami od poniedziałku do czwartku. W „Pociągu do polityki” zastąpi ją Dominika Długosz.
Polsat News 2 zmienił ramówkę. Skupia się na transmisjach
Polsat News 2 wprowadził zmiany w ramówce. Stacja zrezygnowała z emisji pasma informacyjno-publicystycznego, które nadawano w dni powszednie od 10:00 do 15:00. W tych godzinach kanał nadal jednak będzie zajmować się transmitowaniem wszystkich ważnych konferencji czy wydarzeń z Sejmu.
Polsat News nadawał całą noc. Jak wyglądało kilkunastogodzinne wydanie specjalne?
Gdy wczoraj około 15:40 Polsat News i Polsat News 2 zaczęły nadawać program specjalny, nikt nie spodziewał się, że zakończy się on dopiero rano następnego dnia. Przed 15:40 przerwano program „Światowidz” i rozpoczęto trwające wiele godzin wydanie specjalne poświęcone wydarzeniom w Sejmie i przed nim.
Grupa Polsat dzisiaj bez polityki. Protest dziennikarzy
Na antenach Polsat News i Polsat News 2 nie będzie dzisiaj rozmów o bieżącej polityce. Stacje przyłączyły się do protestu mediów przeciwko planom ograniczenia wykonywania obowiązków dziennikarzom sejmowym. W proteście biorą udział ponadto Superstacja i Muzo.fm.
Wojciech Szeląg zadebiutował w „Newstelegrafie” w Polsat News
Dziennikarz i prezenter Wojciech Szeląg zadebiutował w poniedziałek w roli gospodarza magazynu „Newstelegraf” w Polsat News oraz Polsat News 2.
Rekordowa widownia „Wydarzeń”. 4,6 mln widzów
Główne wydanie „Wydarzeń”, emitowane 6 grudnia w Telewizji Polsat, Polsat News oraz Polsat News 2, obejrzało średnio ponad 4,6 miliona widzów. Serwis prowadzony przez Jarosława Gugałę był liderem w grupach 4+ i 16-49. Był to najchętniej oglądany program 6 grudnia w obu grupach audytoryjnych i najlepszy wynik „Wydarzeń” w tym roku.
Michał Figurski częściej w „WidziMiSię” w Polsat News 2
Michał Figurski będzie częściej prowadził „WidziMiSię” w Polsat News 2. Dziennikarza można już oglądać także we wtorki. Od czasu powrotu na antenę, 8 września, Michał Figurski jest gospodarzem czwartkowych wydań. Teraz regularnie będzie pojawiał się na antenie dwa razy w tygodniu – we wtorki i czwartki.
Jubileusz „Państwa w państwie”. 5 lat, 200 odcinków
W najbliższą niedzielę, 2 października, zostanie wyemitowany jubileuszowy odcinek programu „Państwo w państwie”, który od 5 lat gości na antenie Telewizji Polsat. W dwusetnym, specjalnym odcinku programu twórcy przypomną sprawy, które zakończyły się pomyślnie dla bohaterów reportaży. Będzie też urodzinowy tort i materiały zza kulis.
Wydanie specjalne w Polsat News - rekonstrukcja rządu. Premier w "Gościu Wydarzeń"
O 14:30 na antenach Polsat News i Polsat News 2 ruszy wydanie specjalne programu, które będzie poświęcone planowanej rekonstrukcji rządu. Od 15:00 na obu antenach transmisja konferencji premier Beaty Szydło. Pani premier będzie gościem Doroty Gawryluk w „Gościu Wydarzeń” o 19:15.
"Newstelegraf" przeniósł się do studia Polsat News
Od poniedziałku magazyn „Newstelegraf” jest nadawany ze studia Polsat News. Program został przeniesiony ze studia Polsat News 2 do studia głównego kanału informacyjnego Telewizji Polsat. Formuła magazynu nie zmieniła się.
Michał Figurski będzie prowadził czwartkowe wydania "WidziMiSię" w Polsat News 2
Po wczorajszym powrocie Michał Figurski będzie stałym gospodarzem czwartkowych wydań „WidziMiSię” w Polsat News 2 o godzinie 22:00. W pozostałe dni magazyn bez zmian poprowadzi Mariusz Rokos, który jest gospodarzem programu od kwietnia bieżącego roku.
Michał Figurski wróci dzisiaj do prowadzenia "WidziMiSię" w Polsat News 2
Michał Figurski wróci dziś do prowadzenia „WidziMiSię” w Polsat News 2. Będzie to powrót dziennikarza do pracy po prawie rocznej nieobecności, spowodowanej chorobą. Pierwszy program po powrocie już dzisiaj o 22:00.
Maciej Ulewicz wakacyjnym prowadzącym "WidziMiSię" w Polsat News 2
Dzisiaj w roli gospodarza magazynu „WidziMiSię” w Polsat News 2 zadebiutuje Maciej Ulewicz. Dziennikarz zastąpi przebywającego na urlopie Mariusza Rokosa. Maciej Ulewicz jest znany widzom stacji z magazynu „Kultura do kwadratu”, który prowadzi razem z Anną Sańczuk.
Michał Figurski wraca do Polsat News 2
Od września Michał Figurski ponownie będzie gospodarzem programu „WidziMiSię” w Polsat News 2. Dziennikarz poinformował, że wróci do programu już 1 września, a więc od razu po wakacjach. Będzie to powrót Michała Figurskiego do pracy po prawie rocznej nieobecności, spowodowanej chorobą.
W czasie EURO 2016 niektóre wydania "Wydarzeń" tylko w Polsat News
W trakcie UEFA EURO 2016 z ramówki otwartej anteny Polsatu wypadnie część wydań „Wydarzeń”. Chodzi zarówno o wydania główne, jak i popołudniowe. Biuro prasowe Polsatu zapewniło nas jednak, że „Wydarzenia”, których ze względu na mecz nie będzie w głównym Polsacie, bez zmian zostaną nadane w Polsat News.
Dyrektor Polsat News i Polsat News 2: obie stacje przynoszą zysk
Henryk Sobierajski, dyrektor kanałów informacyjnych Polsat News i Polsat News 2, udzielił wywiadu „Rzeczpospolitej”. Szef stacji powiedział, że obie przynoszą zyski. Nie ma planów udostępnienia Polsat News na bezpłatnym multipleksie DVB-T. Henryk Sobierajski marzy z kolei o zwiększeniu zatrudnienia w regionach.
Incydent w "Państwie w państwie". Kobieta wtargnęła na plan [wideo]
Do niecodziennej sytuacji doszło podczas wczorajszego wydania programu „Państwo w państwie”. Podczas rozmowy z gośćmi na plan wtargnęła kobieta z dzieckiem, która domagała się, aby media zajęły się jej sprawą.
„Państwo w państwie” coraz popularniejsze na Facebooku
Od niedzieli, 6 marca, wybrane komentarze z oficjalnej strony „Państwo w państwie” w serwisie społecznościowym Facebook, są wyświetlane widzom w trakcie emisji programu na żywo. W ciągu miesiąca po wprowadzeniu tej funkcjonalności, popularność fanpage’a „Państwo w Państwie” wśród użytkowników serwisu Facebook znacznie wzrosła.
Zmiany w Polsat News i Polsat News 2
W ostatnim czasie do grona reporterów krajowych Polsat News dołączyli Artur Adamczak (Poznań) i Katarzyna Niećko (Lublin). Z kolei Łukasz Dubaniewicz, niegdyś związany z ośrodkiem w Lublinie, przeszedł do centrali w Warszawie. Zmiany nie ominęły także anteny Polsat News 2. Stacja zrezygnowała z emisji "Wydarzeń 15:50" i "Rozmowy Wydarzeń".
"WidziMiSię" w Polsat News 2 na żywo także w piątki [wideo]
Nowy prowadzący to niejedyna zmiana w programie "WidziMiSię" w Polsat News 2. Od kwietnia program można oglądać na żywo także w piątki. Dotychczas w piątki emitowano wydanie zawierające najciekawsze fragmenty rozmów z tygodnia. "WidziMiSię" otrzymało również nową czołówkę z udziałem nowego gospodarza Mariusza Rokosa.
Mariusz Rokos gospodarzem "WidziMiSię" w Polsat News 2 [wideo]
W piątek, 1 kwietnia, Mariusz Rokos zadebiutuje w roli prowadzącego "WidziMiSię" w Polsat News 2. Zapowiedział to w czwartek Patryk Miś, który tego dnia prowadził program. Mariusz Rokos to DJ, dziennikarz i prezenter radiowy.
Kanały informacyjne Polsatu ze świątecznymi oprawami [wideo]
Kanały informacyjne Polsat News i Polsat News 2 wprowadziły świąteczne oprawy. Wielkanocne jingle reklamowe Polsat News są oparte na tych, które są wykorzystywane na co dzień. Wprowadzono jednak wiosenne tło. Z kolei w jinglach Polsat News 2 pojawiła się pisanka. W obu przypadkach użyto standardowego podkładu muzycznego.
Polsat przegrał w sądzie z nc+. Nie może używać znaku "+"
Sąd Apelacyjny w Warszawie wyrokiem z dnia 3 marca 2016 roku zakazał Telewizji Polsat Holdings (właściciel koncesji Polsat News 2) oraz Telewizji Polsat używania znaku „+” w nazwie kanału Polsat News+ i programie „+Kultura”, które stanowiło naruszenie praw Groupe Canal+ i ITI Neovision do wspólnotowych znaków towarowych i czyny nieuczciwej konkurencji.
"Światowidz" w Polsat News i Polsat News 2 ma nową czołówkę [wideo]
Magazyn ciekawostek ze świata „Światowidz”, emitowany w dni powszednie o 15:35 równolegle na antenach Polsat News i Polsat News 2, otrzymał nową czołówkę. Premiera programu w nowej oprawie miała miejsce w poniedziałek.
"Newstelegraf" zadebiutował w Polsat News i Polsat News 2
W poniedziałek na antenach Polsat News i Polsat News 2 premierę miał magazyn „Newstelegraf”. To relacje reporterów, przegląd informacji z portalu polsatnews.pl, wiadomości biznesowe, sportowe i prognoza pogody. Gospodarzem pierwszego wydania był Mikołaj Jankowski. Program będzie też prowadził Marek Piotr Wójcicki.
"Na żywo w telegraficznym skrócie". Zobacz zwiastun programu "Newstelegraf"
W poniedziałek na antenach Polsat News i Polsat News 2 zadebiutuje „Newstelegraf”, popołudniowy magazyn informacyjny. Stacje promują go hasłem „na żywo w telegraficznym skrócie”. W programie znajdą się wieści z Internetu, informacje biznesowe, ze świata, z kraju i wiadomości sportowe.
Trzy nowości w wiosennej ramówce Polsat News
W wiosennej ramówce Polsat News znajdą się trzy nowości. Będą to: „Prezydenci i premierzy”, „Newstelegraf” oraz „Wydarzenia 22:00”. Pierwszy z tych programów zadebiutuje na antenie 5 marca, a dwa pozostałe swoją premierę będą mieć 7 marca.
Klaudiusz Slezak z debiutem w "WidziMiSię" w Polsat News 2
Klaudiusz Slezak, reporter i prezenter w Polsat News i Polsat News 2, zadebiutował w poniedziałek w roli prowadzącego „WidziMiSię” w Polsat News 2.
Polsat News 2 modyfikuje ramówkę
Od 7 marca zacznie obowiązywać odświeżona ramówka Polsat News 2 na dni powszednie – wynika z programu udostępnionego przez nadawcę. W ofercie stacji pojawi się nowy program „Newstelegraf”, który będzie emitowany również w Polsat News. Stacja zmieni też układ popołudniowego pasma.
Przemysław Białkowski gościnnie pojawił się w Polsat News 2
Przemysław Białkowski był wczoraj gospodarzem pasma informacyjno-publicystycznego Polsat News 2, które można oglądać w dni powszednie od 10:00 do 17:15. Dziennikarz pojawił się w tej roli tylko okazjonalnie. Przemysław Białkowski pozostaje reporterem i prezenterem Polsat News.
Polsat News 2 w piątek wcześniej ruszy z programem na żywo
W piątek Polsat News 2 rozpocznie emisję programu na żywo już o 09:00, czyli godzinę wcześniej niż zwykle. Stacja zaplanowała bowiem transmisję wystąpienia ministra spraw zagranicznych w Sejmie RP i towarzyszącej przemowie debaty. Witold Waszczykowski przedstawi informację o zadaniach polskiej polityki zagranicznej w 2016 r.
"Wysokie C" zamiast "Mojej Europy" w Polsat News
Pod koniec 2015 roku Polsat News zakończył emisję cyklu „Moja Europa”. W styczniowej ramówce stacji jego miejsce zajmie program kulturalny Małgorzaty Ziętkiewicz pt. „Wysokie C”, znany z anteny Polsat News 2.
Dobre wyniki oglądalności "Wydarzeń" i Polsat News w 2015 roku
Główne wydanie „Wydarzeń” w 2015 roku średnio oglądało ponad 2,4 mln widzów, co przełożyło się na udziały na poziomie 21,5% (wynik łącznie z trzech stacji) w grupie komercyjnej. Dobre wyniki w 2015 roku odnotowały też kanały informacyjne Polsatu.
Sylwestrowa Moc Przebojów z Katowic wygrała z konkurencją
Noworoczny toast podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2015 wprost z serca Katowic wzniosło z Polsatem 4,5 miliona widzów. W tym kluczowym momencie był ze stacją co trzeci Polak przed telewizorem. W trakcie sylwestrowego koncertu Telewizja Polsat była absolutnym liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych.
Mirosław Majeran okazjonalnie gospodarzem "Informacji" Polsat News 2
Mirosław Majeran, prowadzący programy „Naczelni” i „Od redakcji” w Polsat News 2, zadebiutował w poniedziałek w roli gospodarza „Informacji” i pasm publicystycznych stacji. Dziennikarz nie dołączy jednak na stałe do grona prowadzących pasmo informacyjno-publicystyczne.
"Sylwestrowa Moc Przebojów" na pięciu antenach Polsatu
„Sylwestrową Moc Przebojów” będzie można w tym roku oglądać na żywo na aż pięciu antenach Polsatu. Od 20:00 imprezę z Katowic będą transmitować: główny Polsat, Polsat 2, Polsat News, Polsat News 2 oraz nowy kanał dla Polonii – Polsat 1.
Zobacz świąteczne oprawy Polsat News i Polsat News 2
Polsat News i Polsat News 2 wprowadziły w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia świąteczne oprawy. Są one oparte na standardowych jinglach, ale wprowadzono do nich elementy świąteczne. W przypadku Polsat News są to choinki, a w Polsat News 2 jest to bombka. Dodatkowo, w oprawie Polsat News 2 pojawił się świąteczny podkład muzyczny.
Patryk Miś z debiutem w roli gospodarza "WidziMiSię" w Polsat News 2
Patryk Miś, wydawca w Polsat News i Polsat News 2, zadebiutował w środę w roli prowadzącego „WidziMiSię” w Polsat News 2. To kolejna osoba, która w tym tygodniu debiutowała jako gospodarz programu. W poniedziałek „WidziMiSię” po raz pierwszy poprowadził Mikołaj Poleszak, a we wtorek Robert Mojsak.
Robert Mojsak zadebiutował jako gospodarz "WidziMiSię" w Polsat News 2
Robert Mojsak, dziennikarz, a w ostatnim czasie głównie producent „Wydarzeń”, zadebiutował we wtorek w roli prowadzącego „WidziMiSię” w Polsat News 2. To kolejna osoba, która w czasie choroby Michała Figurskiego, zastępuje go w programie.
Wywiad z Michałem Figurskim w Święta w Polsat News 2
W Święta Bożego Narodzenia Polsat News 2 pokaże wywiad z Michałem Figurskim, dziennikarzem stacji, prowadzącym „WidziMiSię”, który 20 września trafił do szpitala. – Ja się dowiedziałem dopiero dwa tygodnie po wylewie, że jedną nogą byłem w grobie – mówi Figurski w wywiadzie udzielonym Polsat News 2.
Mikołaj Poleszak zadebiutował w roli gospodarza "WidziMiSię" w Polsat News 2
Mikołaj Poleszak, wydawca i reporter Polsat News 2, zadebiutował w poniedziałek w roli gospodarza „WidziMiSię”. To kolejny prowadzący, który w czasie choroby Michała Figurskiego, zastępuje go w programie.
5,5 mln widzów niedzielnych "Wydarzeń"
Główne wydanie „Wydarzeń”, flagowego programu Telewizji Polsat, emitowane 6 grudnia, tuż po Mikołajkowym Bloku Reklamowym, obejrzało ponad 5,5 miliona widzów. Program uzyskał najlepszy wynik zarówno w grupie wiekowej 4+ jak i 16-49.
Koncesja Polsat News 2 w rękach Polsat Holdings
W listopadzie Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wyraziła zgodę na przejście uprawnień spółki Media-Biznes, nadawcy Polsat News 2, na spółkę Telewizja Polsat Holdings. Ma to związek z połączeniem tych spółek w drodze przeniesienia całego majątku Media-Biznes na Telewizję Polsat Holdings.
Witold Jurasz zastąpi Igora Janke w "Prawym do Lewego" w Polsat News 2
Witold Jurasz został nowym gospodarzem programu „Prawy do Lewego, Lewy do Prawego" w Polsat News 2. Od 1 grudnia dołączy do Mariusza Ziomeckiego i będzie prowadził z nim program na zmianę.
Beata Szydło będzie jutro gościem Polsatu, Polsat News i Polsat News 2
Jutro o 19:30 w Telewizji Polsat oraz kanałach Polsat News i Polsat News 2 będzie można zobaczyć wywiad z Beatą Szydło, która w poniedziałek zostanie powołana na premiera. Specjalną rozmowę z nową premier przeprowadzi Dorota Gawryluk.
Igor Janke odchodzi z programu "Prawy do Lewego, Lewy do Prawego"
Igor Janke zakończył współpracę z Polsat News 2 i rezygnuje z prowadzenia programu „Prawy do Lewego, Lewy do Prawego". Nowy prowadzący, który dołączy do Mariusza Ziomeckiego, zostanie przedstawiony w przyszłym tygodniu.
Beata Lubecka nominowana do nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego
Beata Lubecka, reporterka przygotowująca materiały dla „Wydarzeń” oraz gospodyni programów „Graffiti” w Polsat News i „Rozmowa polityczna” w Polsat News 2, została nominowana do nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego za program „Pociąg do polityki” (Polsat News, Polsat News 2).
Wieczór wyborczy Polsat News za darmo na polsatnews.pl i w IPLI
Wieczór wyborczy Polsat News „Polska wybiera” będą mogły oglądać także osoby, które na co dzień nie mają dostępu do informacyjnej stacji Polsatu. Przekaz Polsat News na czas wieczoru wyborczego zostanie bez opłat udostępniony na portalu polsatnews.pl oraz w telewizji internetowej IPLA.
6,7 mln widzów "Debaty liderów"
Wczorajszą „Debatę liderów”, w której wzięli udział przedstawiciele wszystkich ośmiu ogólnopolskich komitetów wyborczych, obejrzało w TVP1, TVP Info, TVP Polonia, TVN24, TVN24 Biznes i Świat, Polsat News oraz Polsat News 2 łącznie 6 686 664 widzów, przy udziałach w grupie 4+ na poziomie 38,79%.
8 mln 259 widzów debaty Szydło - Kopacz
8 mln 259 widzów śledziło w TVP1, TVP Info, TVP Polonia, TVN24, TVN24 Biznes i Świat, Polsat News i Polsat News 2 debatę „Beata Szydło – Ewa Kopacz. Rozmowa o Polsce”. Przełożyło się to na 45,98% udziału w grupie 4+.
Szczegóły wspólnych przedwyborczych programów TVP, TVN i Polsatu
W poniedziałek i we wtorek widzowie zobaczą wspólne przedwyborcze programy TVP, TVN i Polsatu. Będą to „Beata Szydło – Ewa Kopacz. Rozmowa o Polsce” (emisja 19 paĹşdziernika) oraz „Debata liderów” (20 paĹşdziernika). Przedstawiamy szczegóły tych wspólnych przedsięwzięć trzech największych nadawców.
Polsat zamienia miejscami prowadzących debaty wyborcze
Telewizja Polsat zdecydowała o zmianie prowadzących debaty 19 i 20 paĹşdziernika. Stacja pozostaje przy wcześniej podawanym składzie gospodarzy, ale zamienia ich miejscami. Dorota Gawryluk, która pierwotnie miała poprowadzić debatę ośmiu komitetów, została gospodynią debaty Szydło – Kopacz. Z kolei Jarosław Gugała, który miał być gospodarzem programu z udziałem dwóch liderek, poprowadzi debatę komitetów.
Paweł Kukiz odwołał wizytę w Polsat News. Zmiany w "Daję słowo"
Gościem dzisiejszego wydania programu „Daję słowo” o 18:00 w Polsat News i Polsat News 2 miał być Paweł Kukiz. Około 14:00, na 4 godziny przed programem, polityk odwołał jednak swoją wizytę w studiu Polsatu, choć wcześniej potwierdzał, że pojawi się w programie. Stacja postanowiła wyemitować dzisiejsze wydanie z innym gościem.
Dominika Długosz z Polsatu nominowana do MediaTorów
Dominika Długosz, dziennikarka „Wydarzeń” i Polsat News 2, została nominowana w kategorii TORpeda w plebiscycie MediaTory. Studenci dziennikarstwa już po raz 9. nominowali najlepszych, według nich, dziennikarzy i ludzi mediów.
Dominika Długosz gospodynią pasma informacyjno-publicystycznego Polsat News 2
Dominika Długosz, reporterka przygotowująca materiały dla „Wydarzeń” i prowadząca program „Rozmowa polityczna” w Polsat News 2, została także gospodynią serwisów informacyjnych i pasm publicystycznych w Polsat News 2, które są emitowane w dni powszednie w godz. 10:00 – 17:20.
"Nie rządem Polska stoi" na czas wakacji znika z Polsat News 2
Polsat News 2 na czas wakacji zawiesił emisję programu poświęconego problemom samorządów – „Nie rządem Polska stoi”, który można było oglądać w poniedziałki o 14:10. Pierwsze wydanie programu prowadzonego przez Sławomira Stalmacha pokazano 11 sierpnia 2014 roku i dotychczas nie miał on żadnej przerwy w emisji.
Na czas wakacji Polsat News i Polsat News 2 zawieszają część programów
Na czas wakacji Polsat News i Polsat News 2 zawieszają emisję wybranych programów. Już miesiąc temu na letnią przerwę udał się „To był dzień. Otwarcie”. Teraz z oferty na okres wakacyjny znikają, m.in.: „Premierzy”, „Państwo w państwie”, „Fajka pokoju”, „Naczelni” i „Pociąg do polityki”.
Wyniki oglądalności wczorajszego wieczoru wyborczego w kanałach Polsatu
Wieczór wyborczy „Polska wybiera” emitowany wczoraj w godz. od 22:25 do 22:50 w Polsacie obejrzało 1 mln 17 tys. widzów przy udziałach w grupie 4+ na poziomie 6,6%. Z kolei Polsat News w godz. 22:15 – 01:14, gdy emitował wieczór wyborczy i podsumowujące wyborczy dzień „Informacje”, miał 234 tys. widzów (udziały 2,5%), natomiast Polsat News 2 od 22:15 oglądało 70 tys. osób (udziały 0,7%).
Ankieta tvpolsat.info: Wieczór wyborczy dobrze oceniany
W minionym tygodniu czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Jak oceniasz Wieczór wyborczy w Polsat News i Polsat News 2. Jak wynika z przeprowadzonej sondy większość ankietowanych dała pozytywną opinię.
Ponad 300 tys. widzów wieczoru wyborczego w Polsat News i Polsat News 2
Wieczór wyborczy "Polska wybiera", który był wczoraj emitowany na kanałach Polsat News i Polsat News 2 oglądało ponad 300 tys. widzów. W Polsacie News program obejrzało 261 tys. przy udziałach 2,01 proc., zaś w Polsacie News 2 48 tys. osób (udziały 0,39 proc.).
Mikołaj Jankowski zadebiutował w "WidziMiSię" w Polsat News 2
W czwartek w roli gospodarza programu „WidziMiSię” w Polsat News 2 zadebiutował Mikołaj Jankowski. Dziennikarz poprowadził program gościnnie w zastępstwie Michała Figurskiego. Dotychczas w sytuacjach, gdy Michał Figurski nie mógł poprowadzić programu, na jego miejscu pojawiali się Beata Grabarczyk lub Robert Bernatowicz.
"Agropasja" o dogodniejszej porze w Polsat News [wideo]
Magazyn rolniczy „Agropasja” wraca do popołudniowej ramówki Polsat News. Program zajmie miejsce zwolnione przez niedzielny magazyn naukowy „Horyzont zdarzeń”, który został przeniesiony z godz. 17:30 na 18:20. „Agropasja” otrzyma więc dogodniejszą porę emisji, bowiem dotychczas program był nadawany o bardzo wczesnej godzinie – 05:30 w soboty i niedziele.
Świąteczna oprawa Polsat News 2 [wideo]
Po Polsat News także Polsat News 2 wprowadził wielkanocną wersję jingli reklamowych. W świątecznych jinglach widzimy poruszającą się pisankę z wzorami w kolorach niebieskim i pomarańczowym. Podkład muzyczny jest taki sam jak w standardowej oprawie. Jingiel otwierający i zamykający blok reklamowy wyglądają identycznie.
Sponsor

Ankieta

Czy "Idol" powinien być kontynuowany?

Tak, ale w inny dzień tygodnia

Nie, powrót programu jest nieudany

Nie mam zdania