Szukaj tagi:

Wpisuj same wyrazy bez znacznika '#' (hashtag).
Wszystkie tagi

Tagi - michał giersz

Wszystkie Tagi
Rusza plenerowy „Nowy dzień”. Zmiany w składzie prowadzących
W przyszły weekend (14-15 stycznia) startuje kolejna edycja akcji „Bezpieczna zima z GOPR”. Także w tym roku w Telewizji Polsat i Polsat News będzie można oglądać plenerowe wydania weekendowego „Nowego dnia”. Zajdą jednak zmiany w składzie prowadzących.
Michał Giersz zastępczym prowadzącym „To jest dzień” w Polsat News
Michał Giersz zadebiutował w piątek w roli gospodarza magazynu „To jest dzień” w Polsat News. Dziennikarz pojawił się w programie okazjonalnie, zastępując głównych prowadzących.
Michał Giersz zadebiutował w roli gospodarza "Informacji" Polsat News
W sobotę, 16 lipca, Michał Giersz zadebiutował jako prowadzący „Informacje” Polsat News. Michał Giersz pracuje w Polsat News od 1 maja 2015 roku. Jest reporterem. Zajmuje się m.in. tematami politycznymi. Był też specjalnym wysłannikiem Polsat News do Londynu, skąd relacjonował przebieg referendum w sprawie brexitu.
Michał Giersz został reporterem Polsat News
Od 1 maja 2015 r. do zespołu reporterów Polsat News dołączy Michał Giersz – oficjalnie poinformowała Telewizja Polsat. Michał Giersz jest z wykształcenia socjologiem, a od dziesięciu lat pracuje jako dziennikarz. Przez ostatnich pięć był reporterem TVP Info.
Sponsor

Ankieta

Czy TV Puls HD powinien wrócić na pozycję 84. listy kanałów Cyfrowego Polsatu?

Tak

Nie

Nie mam zdania