Szukaj tagi:

Wpisuj same wyrazy bez znacznika '#' (hashtag).
Wszystkie tagi

Tagi - michał giersz

Wszystkie Tagi
Rusza plenerowy „Nowy dzień”. Zmiany w składzie prowadzących
W przyszły weekend (14-15 stycznia) startuje kolejna edycja akcji „Bezpieczna zima z GOPR”. Także w tym roku w Telewizji Polsat i Polsat News będzie można oglądać plenerowe wydania weekendowego „Nowego dnia”. Zajdą jednak zmiany w składzie prowadzących.
Michał Giersz zastępczym prowadzącym „To jest dzień” w Polsat News
Michał Giersz zadebiutował w piątek w roli gospodarza magazynu „To jest dzień” w Polsat News. Dziennikarz pojawił się w programie okazjonalnie, zastępując głównych prowadzących.
Michał Giersz zadebiutował w roli gospodarza "Informacji" Polsat News
W sobotę, 16 lipca, Michał Giersz zadebiutował jako prowadzący „Informacje” Polsat News. Michał Giersz pracuje w Polsat News od 1 maja 2015 roku. Jest reporterem. Zajmuje się m.in. tematami politycznymi. Był też specjalnym wysłannikiem Polsat News do Londynu, skąd relacjonował przebieg referendum w sprawie brexitu.
Michał Giersz został reporterem Polsat News
Od 1 maja 2015 r. do zespołu reporterów Polsat News dołączy Michał Giersz – oficjalnie poinformowała Telewizja Polsat. Michał Giersz jest z wykształcenia socjologiem, a od dziesięciu lat pracuje jako dziennikarz. Przez ostatnich pięć był reporterem TVP Info.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz powrót "Idola"?

Dobrze

Źle

Nie wiem, nie oglądam