Szukaj tagi:

Wpisuj same wyrazy bez znacznika '#' (hashtag).
Wszystkie tagi

Tagi - beata lubecka

Wszystkie Tagi
Beata Szydło w niedzielę w Polsat News i Radiu ZET
W niedzielę o 09:05 Polsat News i Radio ZET wyemitują specjalne wydanie „Śniadania w Radiu ZET”. Ekipa programu została zaproszona do Kancelarii Premiera, skąd na żywo zostanie nadany wywiad z Beatą Szydło, Premier RP.
W niedzielę ostatni „Pociąg do polityki” z Beatą Lubecką
W najbliższą niedzielę Polsat News i Polsat News 2 pokażą ostatnie – prowadzone przez Beatę Lubecką – wydanie programu „Pociąg do polityki”. Dziennikarka pożegna się z programem odcinkiem nr 101.
Polsat News promuje nowego „Gościa Wydarzeń”. Zobacz spot
Polsat News wystartował z promocją nowej odsłony „Gościa Wydarzeń”, którego od 9 stycznia będzie prowadzić Beata Lubecka. Nowa gospodyni programu będzie rozmawiać z najważniejszymi politykami i ekspertami od poniedziałku do czwartku.
Beata Lubecka gospodynią „Gościa Wydarzeń”. Dominika Długosz w „Pociągu do polityki”
Od 9 stycznia nową prowadzącą „Gościa Wydarzeń” w Polsat News i Polsat News 2 będzie Beata Lubecka. Dziennikarka będzie przeprowadzać rozmowy z politykami i ekspertami od poniedziałku do czwartku. W „Pociągu do polityki” zastąpi ją Dominika Długosz.
Bartosz Kurek i Joanna Komolka zadebiutują w "Śniadaniu w Radiu ZET" [wideo]
W niedzielę w roli prowadzących „Śniadanie w Radiu ZET” zadebiutują Joanna Komolka i Bartosz Kurek. Dotychczasowe wydania programu, który od 4 września można oglądać w Polsat News i słuchać w Radiu ZET, prowadzili Łukasz Konarski i Beata Lubecka. Obie pary prowadzących będą na zmianę gospodarzami audycji.
Lubecka, Konarski, Komolka i Kurek poprowadzą "Śniadanie w Radiu ZET"
„Śniadanie w Radiu ZET” wraca na antenę Radia ZET. Od września program również będzie można zobaczyć na żywo w Polsat News. Jego gospodarzami będą, na zmianę, dwie pary dziennikarskie: Beata Lubecka (Polsat News) i Łukasz Konarski (Radio ZET) oraz Joanna Komolka (Radio ZET) i Bartosz Kurek (Polsat News).
Beata Lubecka nominowana do nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego
Beata Lubecka, reporterka przygotowująca materiały dla „Wydarzeń” oraz gospodyni programów „Graffiti” w Polsat News i „Rozmowa polityczna” w Polsat News 2, została nominowana do nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego za program „Pociąg do polityki” (Polsat News, Polsat News 2).
Sponsor

Ankieta

Kto w sporze między Polsatem a Pulsem ma rację?

Telewizja Polsat

Telewizja Puls

Nie wiem