Szukaj tagi:

Wpisuj same wyrazy bez znacznika '#' (hashtag).
Wszystkie tagi

Tagi - beata lubecka

Wszystkie Tagi
Beata Szydło w niedzielę w Polsat News i Radiu ZET
W niedzielę o 09:05 Polsat News i Radio ZET wyemitują specjalne wydanie „Śniadania w Radiu ZET”. Ekipa programu została zaproszona do Kancelarii Premiera, skąd na żywo zostanie nadany wywiad z Beatą Szydło, Premier RP.
W niedzielę ostatni „Pociąg do polityki” z Beatą Lubecką
W najbliższą niedzielę Polsat News i Polsat News 2 pokażą ostatnie – prowadzone przez Beatę Lubecką – wydanie programu „Pociąg do polityki”. Dziennikarka pożegna się z programem odcinkiem nr 101.
Polsat News promuje nowego „Gościa Wydarzeń”. Zobacz spot
Polsat News wystartował z promocją nowej odsłony „Gościa Wydarzeń”, którego od 9 stycznia będzie prowadzić Beata Lubecka. Nowa gospodyni programu będzie rozmawiać z najważniejszymi politykami i ekspertami od poniedziałku do czwartku.
Beata Lubecka gospodynią „Gościa Wydarzeń”. Dominika Długosz w „Pociągu do polityki”
Od 9 stycznia nową prowadzącą „Gościa Wydarzeń” w Polsat News i Polsat News 2 będzie Beata Lubecka. Dziennikarka będzie przeprowadzać rozmowy z politykami i ekspertami od poniedziałku do czwartku. W „Pociągu do polityki” zastąpi ją Dominika Długosz.
Bartosz Kurek i Joanna Komolka zadebiutują w "Śniadaniu w Radiu ZET" [wideo]
W niedzielę w roli prowadzących „Śniadanie w Radiu ZET” zadebiutują Joanna Komolka i Bartosz Kurek. Dotychczasowe wydania programu, który od 4 września można oglądać w Polsat News i słuchać w Radiu ZET, prowadzili Łukasz Konarski i Beata Lubecka. Obie pary prowadzących będą na zmianę gospodarzami audycji.
Lubecka, Konarski, Komolka i Kurek poprowadzą "Śniadanie w Radiu ZET"
„Śniadanie w Radiu ZET” wraca na antenę Radia ZET. Od września program również będzie można zobaczyć na żywo w Polsat News. Jego gospodarzami będą, na zmianę, dwie pary dziennikarskie: Beata Lubecka (Polsat News) i Łukasz Konarski (Radio ZET) oraz Joanna Komolka (Radio ZET) i Bartosz Kurek (Polsat News).
Beata Lubecka nominowana do nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego
Beata Lubecka, reporterka przygotowująca materiały dla „Wydarzeń” oraz gospodyni programów „Graffiti” w Polsat News i „Rozmowa polityczna” w Polsat News 2, została nominowana do nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego za program „Pociąg do polityki” (Polsat News, Polsat News 2).
Sponsor

Ankieta

Czy "Idol" powinien być kontynuowany?

Tak, ale w inny dzień tygodnia

Nie, powrót programu jest nieudany

Nie mam zdania