Zobacz temat
 Drukuj temat
Dekoder HD 5000
Krzysiek_46
Zapraszam do dyskusji na temat nowego dekodera HD 5000 produkcji Cyfrowy Polsat Technology.

DjTomy
Ciekaw jestem jak ten dekoder sprawuje się w praktyce, Bo prezentuje się nieźle.
PS. @Krzysiek_46 napisałem o nim w innym wątku ponieważ tego tematu jeszcze nie było a @redakcja wspomniała że jeszcze w lipcu pojawi się w APSach
Edytowane przez DjTomy dnia 26-07-2010 21:36

Krzysiek_46
Ok właśnie po to założyłem ten temat aby wszelkie informacje i opinie kierować tutaj icon_smile
Edytowane przez Krzysiek_46 dnia 26-07-2010 21:43

patryk691
DjTomy@ Pozyjemy zobaczymy jak bedzie sie sprawowac, ale opinie CPT ma nie za bardzo dobra. Jedyny plus ze jest mozliwosc tworzenia wlasnej listy kanalow. icon_wink

DjTomy
Na oficjalnej stronie cyfrowego polsatu pojawiła się specyfikacja techniczna HD5000
http://www.cyfrow...hd-5000.cp
Oraz instrukcja obsługi
http://www.cyfrow...7-2010.pdf
tvpolsat.info/images/smiley/cp.gif - Pakiet Familijny HD + Pakiet Extra HD + Pakiet Sport HD
HotBird 13,0 + Astra 1 19,2
Sagemcom ESI-88 Z Dyskiem Twardym 320 GB

Krzysiek_46
Teraz pozostało nam czekać na pierwsze opinie od posiadaczy tego sprzętu icon_smile .
Edytowane przez Krzysiek_46 dnia 01-08-2010 10:05

pik46
Czy ten dekoder ma możliwość włączenia telegazety? Obawiam się że nie.
w instrukcji obsługi nie ma na ten temat żadnej informacji. Pilotem od telewizora telegazeta również się nie włącza . /Samsung 37 651B/

Krisss16
A jak masz podłączony ten dekoder z TV? Zapewne tylko kablem HDMI, a po kablu HDMI telegazeta nie działa, oprócz kabla HDMI spróbuj podłączyć też kabel Euro (Scart) i wtedy spróbuj włączyć telegazetę.
thegeektastics.com/wp-content/uploads/2013/02/Kris-Signature.jpg
DVB-T

pik46
Poprzedni dekoder HD 7200 odbierał telegazetę na kablu HDMI. W cyfrowym polsacie czekałem na odpowiedz telefoniczną kilkanaście minut i nie otrzymałem odpowiedzi. Obawiam się że w tym urządzeniu takiej funkcji nie przewidziano.

Ron
ja tez cierpie na brak teletekstu w tym dekoderze --co jest z nim nie tak?
probowalem po Scar'cie nie dziala ...
Pomozcie ludziska bo przeciez to jedna z podstawowych funkcji...

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zarejestruj się

Nowe hasło
Znajdź nas
YouTube Facebook Google Plus Twitter RSS
Info
• Piotr Ceranowicz odpadł z programu „Top Chef”
Do 30 października
• „Otwarte okno” Disney XD w Cyfrowym Polsacie
8 listopada
• Gala Polsat Boxing Night w PPV Cyfrowego Polsatu i IPLI
13 listopada
• Raport Cyfrowego Polsatu za III kwartał 2014 roku
20 listopada
• Quiz FanLajt na forum tvpolsat.info
Problem z dekoderem?
Problem z dekoderem?
Shoutbox

Zaloguj się lub zarejestruj, aby uzyskać dostęp do shoutboxa.
Partnerzy