Kanały TVN (HD), TTV (HD), Mango 24 i NTL
Awatar Emil

bardzo ważna osoba
31-03-2017 04:50  
 Kraśko to przynajmniej jakiś poziom reprezentuje. Nie to co tamta dwójka.

nc+: Extra+ z CANAL+, Multiroom Standard (101,89 zł) / wifi Premiumbox+ [ADB NCP-4740SF]
Cyfrowy Polsat: Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Film HD + Pakiet Cinemax HD + Pakiet Sport HD (59,90 zł), dekoder HD 5000
Virgin Media: Player TV (http://bit.ly/myvirginbundle), TiVo box (Samsung SMT-C7100).
Netflix: Standard (7.49 GBP)
Virgin Media SuperFibre 50 broadband (up to 50Mbps).
www.speedtest.net/result/5662428130.png
Awatar Felippe

ważna osoba
31-03-2017 09:58  
 TVN nie zamawia serialu Kaprys losu z Kingą Preis.

http://www.wirtua...ga-preis_1
Awatar Felippe

ważna osoba
01-04-2017 22:54  
 Będzie druga edycja Domu marzeń.

http://dommarzen....23333.html
Awatar Felippe

ważna osoba
05-04-2017 15:51  
 Projekt lady 2 i Dom marzeń 2 w wakacje w TVN.

http://www.wirtua...acje-w-tvn
Awatar Felippe

ważna osoba
18-04-2017 11:00  
 Wkrótce rozpoczną się zdjęcia do nowego, 13-odcinkowego, serialu medycznego TVN Diagnoza, który trafi na antenę stacji jesienią tego roku. W roli głównej zobaczymy 45-letnią Maję Ostaszewską.

Projekt na podstawie autorskiej koncepcji Doroty Kośmickiej-Gacke (m. in. "Druga szansa", "rodzinka.pl", "Niania", "Kasia i Tomek&quoticon_wink od początku powstawał z myślą o obsadzeniu w nim w wiodącej roli Mai Ostaszewskiej, która po raz pierwszy w swojej bogatej karierze aktorskiej zdecydowała się wziąć na swoje barki odpowiedzialność za cały serial. Nigdy wcześniej nie grała pierwszoplanowej postaci w wieloodcinkowej produkcji. Znakomicie za to sprawdziła się jako Beata Darmięta w niezapomnianym "Przepisie na życie" i ostatnio jako Lidia Rak w "Drugiej szansie" (wszystko wskazuje na to, że nie zobaczymy jej już w czwartym sezonie, którego emisja również jest planowana na jesień).

- W pierwszym odcinku Maja Ostaszewska jako pacjentka Anna N. trafia do szpitala - ujawnia Dorota Kośmicka-Gacke, producentka "Diagnozy". - Na początku nic nie wiadomo na jej temat, ponieważ straciła pamięć. Nie wie, kim jest ani nawet jak się nazywa. Dopiero w toku akcji będziemy odkrywać fakty z jej życia.

W rolach głównych wystąpią Maciej Zakościelny i Adam Woronowicz - obaj jako lekarze. Drugoplanowe postaci zaś zagrają: Michał Czernecki (jako szef Szpitalnego Oddziału Ratunkowego), Antoni Królikowski, Beata Ścibakówna, Sonia Bohosiewicz, Magdalena Popławska i Anna Smołowik (wszyscy jako lekarze).

Scenarzystką wiodącą "Diagnozy" jest Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz ("Druga szansa", "Na Wspólnej&quoticon_wink. Za reżyserię odpowiadają Xawery Żuławski ("Druga szansa", "Prawo Agaty", "Krew z krwi", "Pitbull&quoticon_wink i Łukasz Palkowski ("Belfer", "39 i pół&quoticon_wink. Autorką kostiumów jest Dorota Williams ("Niania", "Druga szansa&quoticon_wink. Zdjęcia będą powstawały zarówno w Rybniku na Śląsku (zgodnie z podpisaną wcześniej umową miasto zainwestuje w promocję 370 tysięcy złotych), jak i w Warszawie. Premierowe odcinki będą emitowane w internecie.

Serial produkuje TVN we współpracy ze spółką DKA Studio, którą Dorota Kośmicka-Gacke zarejestrowała po swoim odejściu z ATM Grupa razem z biznesmenem Arkadiuszem Gołojuchem.

Źródło: http://swiatseria...gn=firefox
Przejdź do forum: